Kandidátky na víťazku Miss Universe 2017 sú známe

Kandidátky na víťazku Miss Universe 2017 sú známe

 Po náročnom kastingu, ktorý  porota riaditeľky súťaže MISS  UNIVERSE Silvie Lakatošovej absolvovala vo viacerých mestách Slovenska, vybrala dvadsiatku semifinalistiek. Tie budú už o pár dní bojovať o postup do definitívnej finálovej dvanástky.

 Počas uplynulého týždňa sa viac ako 800 dievčat z celého Slovenska uchádzalo o priazeň poroty a nakoniec sa do užšieho bratislavského výberu dostalo 70 dievčat. Kastingy začali v Košiciach, pokračovali v Banskej Bystrici, Žiline, Trenčíne, Nitre, Trnave a uzavreli sa v bratislavskom hoteli Sheraton. „Každoročne nám počet záujemkýň rastie a vybrať tie ideálne kandidátky je z roka na rok ťažšie,“ zhodnotila kastingový týždeň riaditeľka súťaže MISS UNIVERSE Silvia Lakatošová. Porota, v ktorej ani tento rok nechýbali niekdajšie držiteľky korunky krásy Anna Amenová (2010), Jeanette Borhyová (2013), Denisa Vyšňovská (2015), Zuzana Kollárová (2016), fotograf Martin Fridner napokon vybrala užšiu nomináciu 20 kandidátok.

Už v najbližších dňoch čaká súťažiace sústredenie v priestoroch hotela Aphrodite Palace v Rajeckých Tepliciach. „Tempo máme vysoké, 20 dievčat už o pár dní absolvuje sústredenie, kde sa uzavrie finálová zostava dvanástich kandidátok na titul MISS UNIVERSE 2017,“ tvrdí Silvia Lakatošová. „Pred septembrovým finále máme niekoľko spoločných mesiacov, počas ktorých sa s dievčatami spoznáme a verím, že medzi nimi nájdeme tvár, ktorá v budúcnosti uspeje nielen na Slovensku ale aj v zahraničí,“ uzavrela Silvia Lakatošová.

Priezvisko, meno Mesto Vek
Pohančeniková Simona Bratislava 22
Luttyová Vladimíra Banská Bystrica 21
Benedikovičová Nikola Smolenice 24
Mikulová Dominika Banská Bystrica 24
Ösziová Henriette Kolárovo 23
Bahelková Diana Veľký Lampaš 23
Krajňáková Martina Stará Ľubovňa 22
Dujavová Patrícia Záhor 22
Jusko Vivienne Bratislava 19
Budaiová Patrícia Banská Bystrica 22
Samuelová Frederika Jasová 25
Piovarčiová Michaela Liptovský Mikuláš 21
Reľovská Nikola Poprad 22
Körössyová Patrícia Košice – okolie 20
Zaujecová Adriana Trávnica 19

Zdroj foto: Access Promotion