Darujte jej NA VALENTÍNA

Doprajte svojej milovanej polovičke, aby sa cítila dokonale žensky a každodenne sa jej dostávalo tej najlepšej starostlivosti. Ukážte jej svoju lásku darčekom, ktorý ju poteší a zároveň jej prospeje. Darujte jej na Valentína kozmetiku na každodenné očistné rituály, ktorá jemne vonia po levanduli a podporuje zdravie v intímnej ženskej zóne.

 

Prípravky francúzskej značky Saforelle na každodennú intímnu hygienu zohľadňujú špecifické požiadavky pokožky v tých najcitlivejších ženských partiách a poskytnú žene vášho srdca ráno aj večer dokonalý pocit čistoty a sviežosti. Jemná čistiaca starostlivosť, intenzívny hydratačný gél, čistiaca pena, krém aj vlhčené obrúsky Saforelle obsahujú patentovaný extrakt z lopúchaantialergén alantoín, vďaka čomu utišujú pocit podráždenia, pálenia a začervenania pri gynekologických zápaloch, po holení, depilácii aj pri problémoch s vysušovaním vplyvom nízkej hladiny estrogénu. Vytvorené pod dohľadom gynekológov a dermatológov, s láskou a s rešpektom k ženskému telu majú mierne zásadité pH, sú bez parabénov a neobsahujú klasické mydlo, ale modernú čistiacu látku – detergent, ktorá dôkladne, avšak šetrne očistí citlivé ženské telo pri každodennej hygiene. Prípravky Saforelle sú vytvorené tak, aby chránili a obnovovali prirodzenú rovnováhu pokožky a slizníc v intímnej zóne a zároveň boli príjemné aj na hygienu celého tela. Ženy by ich mali uprednostniť pri každodennej intímnej hygiene pred bežnými sprchovými gélmi.

Už 30 rokov sú prípravky Saforelle prvou voľbou Francúzok pri výbere prípravkov na intímnu hygienu.

Šetrná čistiaca starostlivosť – jemný gél na každodennú intímnu hygienu Saforelle s objemom 100 ml250 ml sú vlajkovou loďou tejto renomovanej francúzskej kozmetiky, na ktorú nedajú dopustiť mnohé ženy už aj na Slovensku. Nerobiť kompromisy v starostlivosti o ženské telo, ale zároveň brať ohľad na životné prostredie, to je filozofia značky Saforelle, preto v ponuke kamenných a internetových lekární nájdete aj jemný gél Saforelle ECO v 400 ml ekologickom balení.

 

Ultra jemná čistiaca pena Saforelle je neoceniteľnou pomocníčkou v sprche aj vo vani, keď je pokožka podráždená, s drobnými rankami alebo začervenaná – napríklad po holení, depilácii, ale aj po pôrode či lekárskom zákroku v intímnej zóne. Penová štruktúra prípravku zabezpečuje minimálne trenie prípravku o citlivú pokožku.

 

 

Vlhčené vreckovky  Saforelle ocenia ženy na cestách, pri športe, pred návštevou u gynekológa alebo počas hektického dňa, kedy očista až večer nestačí. Sú hypoalergénne a neparfumované, bez parabénov, konzervačných látok, farbív, klasického mydla a alkoholu. Navyše sú 100 % ekologicky odbúrateľné, takže eko svedomie vašej drahej ženy môže ostať čisté tiež! Po rýchlej hygiene na toalete sa vreckovky dajú spláchnuť v toalete.

Prípravky renomovanej francúzskej značky Saforelle na každodennú intímnu hygienu kúpite v každej dobrej kamennej či internetovej lekárni. Spolu s inými prípravkami pre intímne zdravie žien ich nájdete v extra výhodných balíčkoch aj na webe:
www.zdravezeny.sk