Sleduj finále UEFA Ligy majstrov priamo z hľadiska!

To, kedy a kde sa odohrá tohtoročné vyvrcholenie najprestížnejšej klubovej futbalovej súťaže, vie asi každý správny futbalový fanúšik. Avšak to, že ho nemusíte sledovať len sediac doma pred televíznou obrazovkou, ale priamo zo sedadla na štadióne Cardiff City Stadium, viete až teraz! PepsiCo prináša Slovákom možnosť zabojovať o dva lístky na finále Ligy majstrov, ktoré sa uskutoční 3. júna 2017 v Cardiffe. Staňte sa súčasťou približne 75 tisícového davu milovníkov európskeho futbalu!

Zapojiť sa do súťaže je jednoduché. Stačí sledovať facebookový profil Pepsi alebo Lay´s, plniť úlohy, ktoré preveria vášho fanúšikovského ducha a o niekoľko týždňov si aj vy môžete baliť kufor na veľkolepý futbalový zápas. Víťaz, ktorý získa futbalový zájazd, bude vyhlásený 27. apríla 2017. Ak chcete, aby zaznelo vaše meno, ukážte, ako má pravý slovenský fanúšik Ligy majstrov vyzerať!

Súťaž: Kým budete v napätí čakať na to, či sa na vás usmeje futbalové šťastie, zapojte sa do súťaže o zaujímavé ceny – tričká a osušku (bundy) Ligy majstrov a poriadnu nádielku Pepsi a Lay´s, s ktorými bude pozeranie zápasov Ligy ešte o chlp lepším zážitkom. Stačí, ak nám napíšete aspoň tri druhy príchuti čipsov Lay´s Strong. Kliknite na www.pepsico.sk a súťažnú úlohu hravo zvládnete.