Tieto 3 spotrebiče posunú vašu kuchyňu do dokonalosti

Otvorte dvere vašej kuchyne profesionálnej kvalite, dlhej životnosti a lákavému dizajnu. Zoznámte sa s troma novinkami, ktoré posunú vašu kuchyňu o niekoľko úrovní vyššie.

Značku kuchynských spotrebičov Sage charakterizujú do detailov prepracované produkty profesionálnej kvality, určené pre použitie v domácnosti. Patrí pod etablovanú austrálsku spoločnosť Breville Group, ktorá ako prvá dala svetu toaster. Breville už od roku 1932 investuje do vývoja, inovácií a dizajnu, čo sa odráža na vysokej kvalite, dlhej životnosti, neprehliadnuteľnom štýle a tiež na vysokom užívateľskom komforte.

Absolútnou novinkou je THE SMART OVEN® PIZZAIOLO SPZ820, prvá domáca pec na pizzu, schopná dosiahnuť teplotu až 400 °C. Vďaka tomu pizza z nej chutí ako z originálne murovanej pece. PIZZAIOLO zvláda upiecť niekoľko druhov pizze a tiež focaccie alebo koláče. Oslovuje tak aj malé gastro prevádzky, ktoré si jedným rozmerovo nenáročným prístrojom môžu výrazne rozšíriť ponúkaný sortiment.

Sage pravidelne prináša na trh novinky aj tam, kde sa zdá, že už nič nové nemôže vzniknúť. Ďalším počinom je unikátny BLUICER, ktorý spája výhody odšťavovača a mixéra a smoothie mixéra do jedného prístroja. Nádoba mixéra je zo špeciálneho mimoriadne odolného materiálu Tritan™, ktorý vydrží aj extrémnu záťaž, je odolný voči poškriabaniu a nárazom. Na jeho kvalite a výzore sa neodrazí ani mnohonásobné umývanie v umývačke riadu. Bluicer pracuje absolútne potichu a môžete ho kombinovať aj s vákuovým nástavcom Sage „the Vac-Q“, vďaka ktorému vaše drinky vydržia svieže od rána do neskorého popoludnia. Na bluicer dáva Sage záruku 3 roky, stačí sa len po kúpe prístroja zaregistrovať na webe.

Ďalšou extra novinkou je THE BBQ & PRESS GRILL s možnosťou premeny grilu na vaflovač. Ako už tušíte, na tomto kontaktnom univerzálnom grile pripravíte nielen chutné burgre, opekané klobásky či grilovanú zeleninu, ale aj sladkú bodku za grilovačkou – originálne vafle. Je to možné vďaka obojstranným vymeniteľným keramickým doskám s nepriľnavým povrchom a so separátnym ovládaním. Rozhodnete sa pre dosku rebrovanú alebo plochú, či si dokúpite vaflovacie dosky? Rozhodnutie je na vás – gril môžete používať ako otvorený BBQ gril, alebo ako zatvorený kontaktný gril. Maximálny komfort pri kontaktnom grilovaní umožňuje výškové nastavenie hornej dosky, takže sa z grilu nič nevytláča von.
Zoznámte sa aj s ďalšími výrobkami SAGE na www.sagesk.sk

Zdroj: Silvia K.