DENIM KOLEKCIA RESERVED jeseň/zima 19

Odtiene modrej na rifliach môžu byť rôzne, tak ako je rôzne modrý Atlantik. Práve preto bolo Portugalsko a výhľad na oceán zvolené ako tá správna destinácia pre nafotenie kampane ku kolekcii denimu značky Reserved, a to pre sezónu jeseň/zima 19.

Dizajnéri sa sústredili na extrémy. Na jednej strane sú tu denimové kúsky, ktoré odkazujú na džínsovú tradíciu – pracovné oblečenie v podobe hrubých látok, strihov a na druhej strane je jemný denim, ktorý zvýrazňuje ženskú siluetu. V praxi tak v ponuke sú napríklad košele s jemnými goliermi a nariasenými rukávmi. Farby kolekcie sú založené na kontraste. Klasická denimová paleta sa kombinuje s celou škálou hnedých.

Dámska časť kolekcie Reserved Denim Collection zdôrazňuje ženskosť postavy cez krehké šaty s jemným vzorom, na rukávoch sú zakončené ozdobou a kabáty majú výrazný pás. Denimová kolekcia je skutočne pestrá v strihoch, farbách a textúrach a je doplnená funkčnými kovbojskými topánkami a originálnymi doplnkami. Pánske oblečenie z tejto kolekcie je minimalistickejšie, zameriava sa na pohodlie.

Zdroj: Bohuš M.