Konečne skvelá aplikácia na kúpu topánok

A je to tu! Konečne môžete nakupovať topánky, kabelky či oblečenie aj priamo v mobile! Najväčšia slovenská topánková platforma Topankovo.sk totiž spúšťa pred Vianocami aplikáciu s pohodlným e-shopom. Hľadať svoje vytúžené módne kúsky nikdy nebolo jednoduchšie, čo ocenia nielen ženy, ale aj partneri, ktorí ich chcú potešiť darom a netráviť čas v dámskych predajniach. 

V novej aplikácii nájdete celý sortiment platformy Topankovo.sk, ktorý si možno komfortne prehliadať, nakupovať či dokonca si ho krátkodobo uskladniť, kým si ho kúpite a prevezmete. Funkciu ocenia mnohé zákazníčky a navyše s novou aplikáciou v telefóne budú mať prehľad o všetkých zľavách a dostupnosti topánok. Aktuálne aplikácia ponúka na všetok tovar v aplikácii až 15 % zľavu. Stačí si vybrať to svoje vysnívané a sledovať trendy.aplikácia topánkovo

„S novou aplikáciou skutočne najmä zákazníčky získajú prehľad v našom sortimente, pričom sa môžu inšpirovať rôznymi sezónnymi trendmi spomedzi našich top topánok a značiek. Z našich skúseností sú dané sezónou, ale tiež zľavami na topánky. Čo je zaujímavé, Slovenky nenechávajú nič na náhodu a napríklad v januári sa veľmi dobre predávajú topánky z letnej kolekcie, mnohé z našich zákazníčok cestujú počas zimy do exotiky a letná kolekcia v tomto období takmer nikde inde nie je dostupná než na Topankove,“ prezrádza Marcel Milo, marketingový manažér spoločnosti United Fashion Group.

Aplikácia je zatiaľ dostupná pre zariadenia iOS, a teda najmä iPhone. Pre smart zariadenia s Androidom bude k dispozícii na jar budúceho roka. Na aplikáciu sa môžete úplne spoľahnúť, pretože vám pomáha s personalizovaním hľadania, ponúka špeciálne zľavy a zároveň môžete využívať všetky možnosti ako v bežnom online obchode. To vrátane výmeny či vrátenia tovaru.

Hľadanie si čo najviac uľahčíte filtrovaním, a to od farby topánok, sezóny, veľkosti až po obľúbenú značku. Nakoniec sa ľahko zorientujete aj v cenovom rozsahu a podľa toho, čo je práve „in“ či novinka v ponuke. Na vyzdvihnutie tovaru jednoducho môžete využiť aj kamenné výdajné miesto. Inak si svoje vytúžené topánky necháte doviezť podobne ako nákupom na webe a zaplatíte prevodom alebo na dobierku.

Spravidla je tovar u zákazníka po objednaní do 2 pracovných dní. Môže využiť služby kuriéra alebo prísť po tovar do nášho showroomu na Sliačskej ulici v Bratislave,“ hovorí Marcel Milo a dodáva: „Mnohé ženy poznajú, že nakupovanie topánok je niekedy vecou emócií či nálady. Ak si nie sú isté tým, či topánky skutočne chcú, môžu si svoj výber pohodlne uložiť v aplikácii do wishlistu – zoznamu, v ktorom si môžu odložiť tovar až na štyri dni.“