Efektívna správa vozového parku? Skúste operatívny lízing

Arval Slovakia

Spravujete vo vašej firme vozový park? Ako zefektívniť výdavky, mať náklady pod kontrolou a neplytvať finančnými zdrojmi? Odpoveďou je operatívny lízing vozidiel. Túto službu využíva stále viac podnikateľov. Financie majú pod kontrolou a odpadnú im aj starosti so servisom, pravidelnými revíziami vozidiel či riešením akútnych situácií na ceste. Spoločnosť ARVAL SLOVAKIA je jedným z lídrov na slovenskom trhu, ktorá pre vás zabezpečí operatívny lízing a manažment vozového parku na prvotriednej úrovni. Viac na www.arval.sk.

 Operatívny lízing – prečo je pre vás výhodný?

Operatívny lízing vozidiel znamená, že namiesto priameho nákupu vozidiel alebo iných spôsobov financovania vozového parku môžete vozidlá spolu so všetkou starostlivosťou okolo nich outsourcovať. Špecialisti zo spoločnosti ARVAL SLOVAKIA vám zabezpečia vozidlo podľa dohody alebo odporučia čo najvýhodnejší outsourcing. Odpadne vám tak nielen starosť o vstupný kapitál na nákup vozidiel a aj riziká súvisiace so servisom, údržbou, opravami, pneumatikami, poistením, náhradnými vozidlami či  pracovným zaťažením, na ktoré zamestnávate ďalšie pracovné sily alebo uberajú čas priamo vám.

Výhody operatívneho lízingu:

  • Outsourcujete všetky formy zaťaženia súvisiace s vozidlom – servis, údržba, opravy, pneumatiky a iné
  • Šetríte čas, ktorý vy a vaši zamestnanci musíte venovať spravovaniu vozového parku
  • Náklady máte neustále pod kontrolou

 

Fleetové riešenia na mieru

Spoločnosť ARVAL SLOVAKIA je na slovenskom trhu od roku 2004 a s viac ako 6 500 vozidlami v správe patrí medzi lídrov v odbore operatívneho lízingu. Fleetové riešenia a odborné poradenstvo poskytuje na mieru ako malým a stredným podnikateľom, tak aj pre veľké spoločnosti. Špecialisti zabezpečia komplexnú správu vozového parku, jeho analýzu a tiež odborné poradenstvo. V spoločnosti ARVAL SLOVAKIA si môžete zvoliť krátkodobý, strednodobý alebo dlhodobý operatívny lízing vozidiel, presne podľa vašich potrieb. V minulom roku uviedla spoločnosť aj online služby Arval Smart Experience (ASX), ktorými starostlivosť o zákazníkov a vodičov preniesla na novú úroveň. Online platforma Arval Connect, mobilná aplikácia Arval Mobile+ a microsite združujú jednoduchou a zrozumiteľnou formou kompletné informácie o vozovom parku, ktoré sú dostupné kedykoľvek a kdekoľvek. Spoločnosť ARVAL celosvetovo zamestnáva viac ako 6 000 kvalifikovaných pracovníkov v 28 krajinách sveta a spravuje viac ako 1 000 000 vozidiel ročne.

 

Viac informácií nájdete na www.arval.sk.