Sony h.ear

Sony2 sony3Trendom tohtoročnej jesene sú nepochybne farby. Vynechať by ste nemali ani svoje obľúbené elektronické hračky. Podobne ako žiarivé kúsky jesenného šatníka, tak aj monochromatické slúchadlá Sony h.ear podčiarknu váš osobitý štýl. Nech už si vyberiete ktorékoľvek, pozornosti neuniknete.

„Menej je niekedy viac“, presne týmto heslom sa riadili dizajnéri v Sony pri návrhu nových slúchadiel h.ear. Zadanie znelo: „jeden tvar – jedna farba“. Každý komponent slúchadiel bol špeciálne vyrobený tak, aby tvoril s ostanými jeden harmonický celok.

Aká farba ste?

Nové slúchadlá h.ear prichádzajú v piatich zaujímavých odtieňoch. Ktorý vás najviac vystihuje? Ak si vyberiete Cinnabar Red, dávate vedieť svetu o svojej vášni pre tanec a zvodné rytmy. Limetková žltá (Lime Yellow) prebudí spomienky na osviežujúce letné kokteily a neónové večierky. Odtieň tyrkysovej Viridian Blue dodá štýl aj menej formálnemu oblečeniu. Sofistikovaná ružová Bordeax Pink je synonymom ženského kúzla a šarmu. Pre elegantných pánov je tu Charcoal Black, farba minimalizmu a nevtieravej elegancie.

Dizajn však nie je všetko. Nové slúchadlá Sony stavajú rovnako na kvalite a prémiovom hudobnom zážitku. Vďaka technológii High-Resolution Audio počujete aj tie najjemnejšie detaily vašich obľúbených skladieb, ktoré budú znieť v štúdiovej kvalite presne tak, ako to hudobníci zamýšľali.

MDR-100AAP je model slúchadiel cez hlavu, ktoré jednoducho zložíte do puzdra, ktoré je súčasťou balenia. Puzdro chráni vaše slúchadlá a samozrejme ladí farebne s vašim vybraným štýlom. V kábli je integrované diaľkové ovládanie a mikrofón, ktorý po pripojení k smartfónu umožní ovládať funkcie prehrávania hudby a volania. Ešte viac funkcií získate po stiahnutí aplikácie Smart Key.

Druhou novinkou sú slúchadlá do uší (in-ear) MDR-EX750NA s digitálnou technológiou pre redukciu okolitého hluku tzv. Noice Cancelling. Novinka je určená najmä na cestovanie, pretože vás dokonale izoluje od rušivého hluku a vy sa tak môžete sústrediť len na svoju obľúbenú hudbu. Nový hudobný prehrávač Walkman NW-A20, je dizajnovým a technologickým kúskom hodným pozornosti náročného audiofila. Opäť v piatich sýtych farbách, opäť s nezameniteľným zvukovým zážitkom v High-Resolution.