Vytvorenie e-shopu, ktoré vám nezaberie ani 5 minút

Marketing a reklama má pre nové podniky mimoriadny význam, pretože úspech spoločnosti závisí v konečnom dôsledku od vytvorenia spotrebiteľskej základne. Marketing zahŕňa množstvo dôležitých aktivít, ako je vývoj produktov, tvorba cien, distribúcia a podpora predaja. K jednej z účinných foriem predaja dnes patrí práve internet a podnikanie na ňom. Poďte sa s nami teraz pozrieť na to, ako rýchlo si môžete vytvoriť svoj on-line obchod, v ktorom bude oslovovanie budúcich aj existujúcich zákazníkov oveľa jednoduchšie.

Kedy využiť služby profesionálov

Máte právnu formu spoločnosti, predmet podnikania, zaregistrovanú ochrannú známku a potrebný kapitál, s pomocou ktorého sa vám všetko potrebné podarí veľmi dobre rozbehnúť? Ak chcete, aby to bolo ešte efektívnejšie, mali by ste si založiť web. Pre tých menej informačne zdatných by sme odporúčali nechať to na profesionálov.

Takéto vytvorenie e-shopu vám osobne nezaberie ani 5 minút, pretože všetko, čo preto musíte urobiť, je objednať si služby šikovnej firmy. Vy sa potom môžete venovať niečomu oveľa dôležitejšiemu. Často ide o rozumnejšie riešenie, pretože len tak sa vyhnete budúcim problémom s vašou internetovou stránkou.

Keď to zvládnete sami

Aj to je jedna z možností, ktoré môžete využiť. Treba si len dávať pozor na všetky dôležité detaily. Vaša firma má adresu a konkrétne sídlo, aj internetový obchod ju bude potrebovať. Ak vám ale doména a hosting veľa nehovoria, radšej by ste to mali nechať na firmy, ktoré sa vytváraniu e-shopov a webdizjanu venujú dlhodobo. Ak máte už web založený a myslíte si, že niečo nie je v poriadku, možno vám chýba SEO audit. Ten už ale bez pomoci asi urobiť nezvládnete vôbec.

Minimálne množstvo práce

WordPress je v mnohých smeroch podobný ako kancelárske balíky, ale to nie je všetko. Potrebujete aj obsah a vedieť vaše stránky prepojiť s inými. Internetový marketing využíva aj sociálne siete. To všetko a mnohé iné by ste si mali zariadiť.

Tak, ako ste použili lacné tonery vo svojej tlačiarni na prípravu kvalitných podkladov pre  podnikateľský plán, pripravte sa aj na riadenie vášho internetového obchodu. Keď sa do toho  dostanete, zistíte, že je to naozaj minimálne množstvo práce. Držíme vám palce priatelia.