Záverečnú AUTO SHOW ovládol (opäť) majster rely

KESKO MOBILE AUTO SHOW 2018

Netradične príjemné „babie leto“ privítalo začiatkom novembra na okruhu SLOVAKIA RING až 78 štartujúcich posádok exhibičnej Auto Show.

KESKO MOBILE AUTO SHOW 2018

KESKO MOBILE AUTO SHOW 2018 uzavrela 3. novembra slovenskú motoristickú sezónu. Zvyčajne sychravé jesenné počasie vystriedalo slnko a teploty šplhajúce sa cez 20 stupňov Celzia. Špičky všetkých významných motoristických disciplín si tu zmerali sily a tiež zabávali množstvo divákov.

Jazdci si so sebou vzali na palubu pretekárskych špeciálov svojich partnerov či partnerky, priateľov a reklamných partnerov.
KESKO MOBILE AUTO SHOW 2018
A keďže išlo o exhibičnú súťaž rely, posledná – tretia rýchlostná skúška bola síce nemeraná, no povinná: jazdci predviedli divákom „hodiny“ či „donuty“ za zvuku výkonných motorov a povinného dymu z pneumatík. Samotnú meranú súťaž tak tvorili len prvé dve rýchlostné skúšky na kľukatej trati SLOVAKIA RINGU. V súčte oboch kôl zvíťazil už po niekoľkýkrát Poliak Grzegorz Grzyb (tím RUFA Sport), ktorý je tiež niekoľkonásobným Majstrom Slovenska v rely. Podarilo sa mu to na vozidle Škoda Fabia R5.
KESKO MOBILE AUTO SHOW 2018
V celkovom hodnotení skončil druhý Čech Roman Odložilík (SK DER RALLY TEAM), rovnako na rely vozidle Škoda Fabia R5. Tretí skončil jeho tímový kolega Jozef Béreš ml. na Forde Fieste R5.

Zdroj: MiB
KESKO MOBILE AUTO SHOW 2018