Biblia vína – majstrovský sprievodca vínom.

Chcete si zlepšiť svoje vedomosti o víne, ale neviete, kde začať? Nie ste si istí, že to, čo pijete, je vynikajúca fľaša alebo len marketingový trik? Chcete vedieť, ako si správne kúpiť to najlepšie víno a blysnúť so svojimi znalosťami pred priateľmi? Alebo chcete dať niekomu zo svojich blízkych originálny darček, ktorý umocní jeho pôžitok z pitia vína?

 

Predstavujeme vám svetový bestseller o víne – Bibliu vína z vydavateľstva Familium.
Biblia vína je praktický sprievodca vašej cesty za vínom. Zahŕňa všetky dôležité informácie o víne podané unikátnou prehľadnou a zrozumiteľnou formou. Vďaka modernej ikonografike a mapám vždy ľahko nájdete to, čo hľadáte.

Naučí vás spoznať a ohodnotiť kvalitu. Dozviete sa, ako s vínom správne zaobchádzať, servírovať ho, skladovať ho a nechať ho starnúť. Objavíte nové vína, ktoré vám budú chutiť, a výborne dokážete vybrať to správne víno ku každému jedlu. Získate toľko nových vedomostí, že si nezadáte s profesionálnymi someliérmi.

Biblia vína je kniha, ktorá sa vďaka svojmu jednoduchému prístupu k poznávaniu vína stala svetovým bestsellerom. Knihu využívajú nielen experti a someliéri, ale aj nadšení fanúšikovia vína po celom svete. Autori tejto knihy Madeline Puckette a Justin Hammack sú zároveň zakladatelia svetoznámeho portálu Winefolly.com

Už vieme, čo nesmie chýbať vo vašej knižnici, no predsa Biblia vína.

Bibliu vína kúpite na www.familium.sk. Odporúčaná cena: 29,90 €.

Zdroj: Eva Š.