Britská značka Bulldog predstavuje exkluzívnu kozmetiku určenú na starostlivosť o mužskú pokožku a fúzy

Unikátna a obľúbená značka kozmetických prípravkov Bulldog je konečne aj u nás. Ponúka tie najkvalitnejšie produkty určené na starostlivosť nielen o mužskú pokožku, ale i fúzy. Jedinečné prípravky založené na najlepších a čisto prírodných surovinách uspokoja nároky každého moderného muža, ktorému nie je ľahostajný jeho vzhľad, ale i zdravie.

 Výrobky Bulldog nie sú testované na zvieratách, neobsahujú parabény, syntetické vonné látky, umelá farbivá ani zložky živočíšneho pôvodu. Sú teda vhodné pre vegetariánov i vegánov. V Slovenskej republike sú k dispozícii výhradne v sieti dm drogerie markt.

 Bulldog Šampón a kondicionér na fúzy

Šampón a kondicionér 2 v 1 bol navrhnutý špeciálne na starostlivosť o fúzy. Tie zanecháva nielen čisté a mäkké, ale navyše ich formuje a vyživuje. Na jeho výrobu neboli použité žiadne umelé farbivá, syntetické vône či prísady živočíšneho pôvodu. Namiesto toho obsahuje výťažky z aloy vera s upokojujúcimi a zvlhčujúcimi účinkami, posilňujúci camelinový olej a zelený čaj s antioxidačnými účinkami, ako aj účinkami proti starnutiu.

Odporúčaná cena: 7,80  za 200 ml balenie

Bulldog Balzam na fúzy

Balzam na fúzy bol navrhnutý špeciálne pre starostlivosť o mužské fúzy a je vyrobený z tých najkvalitnejších prírodných surovín. Obsahuje výťažky z aloy vera, camelinového oleja a zeleného čaju.  Balzam nemastí, zmäkčuje, rýchlo sa absorbuje a zanecháva fúzy hebké a vyživené. Neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu, je teda vhodný i pre vegánov.

Odporúčaná cena: 9,20  za 75 ml balenie

 

Bulldog Olej na fúzy pre normálnu pleť

Olej na fúzy Bulldog je originálny a jedinečný prípravok, ktorý upraví, zjemní a vyformuje mužské fúzy a zároveň ich prevonia, takže zostanú mäkké, lesklé a nesvrbia. Olej určený na denné použitie je vyrobený z najkvalitnejších rastlinných prípravkov. Obsahuje zložku aloe vera s hojivými účinkami, zvlhčujúci a posilňujúci camelinový olej a výťažok zo zeleného čaju s antioxidačnými účinkami. Rovnako ako všetky ostatné produkty Bulldog neobsahuje žiadne umelé farbivá, syntetické vonné látky alebo živočíšne látky.

Odporúčaná cena:  7,90  za 30 ml balenie