Čistá domácnosť na jeden dotyk

Časy, keď nám zabralo upratovanie celú sobotu, pomaly odchádzajú do zabudnutia. Oveľa efektívnejšie je priebežné upratovanie. Tyčové vysávače sú ideálnym pomocníkom, ktorý je poruke vždy, keď sa toho na podlahe či gauči ocitne viac, než je milé. A to hoci aj o polnoci, pretože je tu najtichší tyčový vysávač so svetlom, navyše v dizajne, ktorý váš interiér poteší.

Dosiahne všade
Všetky podmienky spĺňa nový tyčový vysávač Pure Q9 od Electroluxu. Jeho dizajnéri sa inšpirovali škandinávskym minimalizmom, čím sa im podarilo docieliť nenápadný a pritom pôsobivý vzhľad. Ten akoby sa dokázal prispôsobovať interiéru, takže vysávač schovávať naozaj netreba. Kostra z ľahkého a pevného hliníka je taká ľahká, že jednou rukou vydržíte vysávať aj viac než 55 minút, čo je čas vysávania na jedno nabitie.

Ani vysávanie pod nízkym nábytkom nie je problém. Konštrukcia sa dá sklopiť a hubica s LED osvetlením vám posvieti aj do tých najtmavších kútov. Tie dokonale vyčistí valček kefy, siahajúci až tesne k bočným hranám hubice, ktorá má otvorené bočné steny. Tyčový vysávač Pure Q9 disponuje aj ručnou jednotkou. Ručný vysávač na vysávanie malých povrchov alebo prachu je jediným potiahnutím k dispozícií hneď vtedy, ako to potrebujete.

Bez námahy
Chovateľom domácich chlpáčov, ale aj tým, ktorí sa nechcú pri vysávaní moc namáhať, sa bude páčiť jednoduché čistenie kefy. Jednoduchým zošliapnutím tlačidla na hubici sa unikátna funkcia BrushRollCleanTM postará o odstránenie všetkých namotaných vlasov a vlákien.

Nikoho neruší
Všetky typy vysávačov Pure Q9 sú navrhnuté na tiché vysávanie. Kombinácia plynulého prietoku vzduchu a jeho zadný vývod s voliteľným emisným filtrom znamená tichý chod aj pri plnom výkone. Za efektívne oddeľovanie častíc špiny zodpovedá aktívny cyklónový systém so špirálovým prúdením vzduchu.
Video: https://www.youtube.com/watch?v=5LQxGJiefcE

K novému vysávaču darček
Pri príležitosti storočnice vzniku rozdáva Electrolux k vysávačom zaujímavé darčeky. Stačí splniť podmienky uvedené na stránke https://www.electrolux.sk/local/promotions/%20www.electrolux.sk a darček je váš! Neváhajte a obdarujte sa šikovným pomocníkom, ktorému sa nedá odolať.

Zdroj: Silvia K.