Exkluzívna vegánska kozmetika Bulldog

Bulldog - Den otcov

Unikátnu a vo svete obľúbenú vegánsku kozmetiku Bulldog zameranú na starostlivosť o pleť a fúzy si už môžu dopriať aj slovenskí muži. Trendy balenie pre moderného otecka je vhodným darčekom k blížiacemu sa Dňu otcov.

Produkty značky Bulldog sú založené na najlepších, čisto prírodných surovinách a najmodernejších poznatkoch skúsených expertov na mužskú pleť. Nie sú testované na zvieratách, neobsahujú parabény, syntetické vonné látky, umelé farbivá ani zložky živočíšneho pôvodu. Sú teda vhodné pre vegetariánov aj vegánov. Kozmetika Bulldog poteší nejedného moderného muža a je k dispozícii výhradne v sieti dm drogerie markt.

Moderný muž vie, že s pribúdajúcim vekom sa treba o svoju pleť. Kozmetika Bulldog starať. Ako spomaliť proces starnutia a dodať pleti potrebnú vitalitu a sviežosť? Bulldog Hydratačný krém proti vráskam obsahuje komplex antioxidantov z rozmarínu, echinaceu a vitamín E. Pokožku hydratuje, redukuje tvorbu vrások a zanecháva ju jemnú a vyživenú. Aplikuje sa na čistú pokožku na tvár a krk, ráno a večer.
Odporúčaná cena:  13,49   za 100 ml balenie

S neupravenými fúzami či zachlpenou bradou už nebudeKozmetika Bulldog žiadny problém. Bulldog Šampón a kondicionér na fúzy 2 v 1 ich zanecháva čisté a mäkké. Obsahuje výťažky z aloe vera, ktoré majú upokojujúce a zvlhčujúce účinky. Súčasťou produktu je aj posilňujúci camelinový olej a zelený čaj s antioxidačnými účinkami.
Odporúčaná cena: 7,79  za 200 ml balenie

 Bulldog Olej pre starostlivosť o fúzy pre normálnu pleť ich . Kozmetika Bulldog nielen upraví a zjemní, ale zároveň aj príjemne prevonia. Olej určený na denné použitie je vyrábaný z najkvalitnejších rastlinných prípravkov. Obsahuje čisto prírodné zložky s hojivými účinkami, ktoré spomaľujú proces starnutia. Všetky produkty značky Bulldog vrátane oleja na fúzy neobsahujú žiadne umelé farbivá, syntetické vonné alebo živočíšne látky.
Odporúčaná cena:  7,89  za 30 ml balenie

Vedeli ste, že najpredávanejším produktom pánskej kozmetiky Kozmetika Bulldog Bulldog je Hydratačný  krém pre normálnu pleť? Je príjemný na dotyk, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva pokožku jemnú a hydratovanú. Obsahuje výťažok z aloe vera, ktorý pokožku upokojuje najmä po holení. Druhou zložkou je camelinový olej bohatý na omega-3 mastné kyseliny. Povzbudzuje  obranyschopnosť pleti a zabraňuje jej podráždeniu. Zelený čaj, známy svojimi antioxidačnými účinkami, redukuje voľné radikály a tým odďaľuje starnutie pokožky.
Odporúčaná cena:  8,99   za 100 ml balenie