Hliníková pergola: Celoročný komfort na čerstvom vzduchu

Zdroj obrázka: MATHILDE.LR/Shutterstock.com

Milujete čerstvý vzduch a blízkosť prírody, no v chladnom ročnom období alebo počas horúceho leta sú podmienky na relax obmedzené? V tom prípade si zaobstarajte a na záhradu či terasu nainštalujte bioklimatickú hliníkovú pergolu.

 

Väčšina týchto „krytov“ je vyrobená z hliníka, čo je správne, pretože hliníkové prekrytia alebo pergoly sú robustné, nenáročné na údržbu a dostupné v širokej škále štýlov. Pokračujte v čítaní a pre výber tohto zariadenia na svoj pozemok získate oveľa viac dobrých dôvodov.

Moderná tieniaca technika z odolnej konštrukcie

Hliník je obzvlášť odolný materiál. Dokonca tak pevný, že záhradná pergola z neho vyrobená zvládne aj tie najnáročnejšie poveternostné podmienky. Dobrá pergola dokáže odolávať veľkému vetru a vďaka špeciálnej úprave poskytnúť pre vaše pohodlie na čerstvom vzduchu maximálny komfort.

Vybrať si od PROFIROL môžete pergolu s naklápacími lamelami, s posuvnou strechou alebo s bočnými prvkami pre ešte viac pohodlia a súkromia.

Jednoduchá údržba

Čistenie pergoly z hliníka je naozaj hračka. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave pevnej konštrukcie   stačí v priebehu roka pergolu utrieť vlažnou vodou, do ktorej môžete pridať šetrný čistiaci prostriedok.

Štýlový doplnok

Hliník je materiál, ktorý umožňuje nekonečné variácie, čo sa týka farieb aj dizajnu. V mnohých prípadoch si dokonca môžete vybrať hliníkové pergoly, ktoré vyzerajú presne ako drevo. Surová krása kovu je však dnes veľmi moderná a žiadaná, takže dodá vonkajšiemu priestoru viac krásy a pritom s ním a luxusnou pracovnou doskou z kameňa dokonale ladí.

Ak si teda chcete vychutnávať relax na čerstvom vzduchu po celý rok, vyskúšajte to s pergolami od PROFIROL.

Zdroj: Ľuboš J.