LEGENDY RÝCHLYCH KOLIES OPÄŤ OŽIJÚ…

Už tretí ročník unikátnej motoristickej show Legendy 2016 sa aj tento rok uskutoční v areáli pražského parku PN Bohnice, v termíne 11. a 12. júna.

Aj tento rok sa môžete tešiť na viac ako 800 vystavovaných automobilov renomovaných mien, vyše 250 motocyklov, ale aj na zberateľské unikáty. Očakávať môžete viac než 60 vystavovaných značiek, a okrem autosalónu a motosalónu sa môžete v sobotu aj v nedeľu tešiť na exkluzívnu megashow exhibičných jázd pretekárskych vozidiel, motoriek, veteránov aj superšportov. Pre milovníkov umenia usporiadatelia nachystali taktiež umelecké výstavy fotografií a umeleckých diel Václava Zapadlíka, Mariána Chytku a ďalších.
Budete mať možnosť taktiež na vlastné oči vidieť nové tohtoročné modely ako triedu E a C kabrio značky Mercedes-Benz, ďalej nové luxusné SUV Jaguar F – Pace, Range Rover Evoque vo verzii kabrio a mnoho ďalších. Nezabudnite sa pokochať aj TOP exponátmi v podobe minimálne 15 skvostov od Ferrari. Čaká vás aj prehliadka pretekárskych špeciálov Tatra Trucks či kompletné predstavenie celého tímu Buggyra Dakar vrátane ich zázemia. Milovníci Jamesa Bonda celkom isto zamieria hneď po svojom príchode k novému Land Roveru Deffender, ktorý mohli možnosť vidieť v poslednej bondovke Spectre.
Dva dni nabité rýchlymi kolesami, športom a zábavou si užijete na viac než 60 hektároch parku Bohnice. Tak čo, tešíte sa na víkend plný adrenalínu spojeného s vôňou benzínu a nafty?