Letné šumivé osvieženie

Vychutnajte si leto štýlovo. Zamilujte sa spoločne s nami do nového trendu pitia sektu, a to v spojení s obľúbeným radom Hubert Club. Spoznajte Hubert ICE Club – trendové osvieženie počas horúcich dní. Pravú letnú atmosféru navyše znásobí chuť nových limitovaných edícií Hubert Club Furmint a Hubert Club Frankovka modrá Rosé.

Hubert Club Frankovka modrá Rosé. Doprajte si pravú letnú pohodu a relax. Spoločnosť vám môžu robiť aj výnimočné sekty z radu Hubert Club. Štýlové „ľadové“ pitie však môžete už vyskúšať aj s novými letnými limitkami – prvými odrodovými sektami v rade Club – Hubert Club Furmint a Hubert Club Frankovka modrá Rosé.Hubert Club Furmint

Výnimočný Hubert Club Furmint je pripravený z odrody Furmint a už na prvý pohľad zaujme nádhernou žlto zlatistou farbou. Jeho jemná vôňa ľalie, rozkvitnutého orgovánu a ľahký nádych sušených byliniek sú ideálnou voľbou počas horúcich letných večerov. Príjemne chutí vychladený s ľadom.

Očarujúci Hubert Club Frankovka modrá Rosé je pripravený z najznámejšej modrej odrody viniča, Frankovky modrej. Pre toto šumivé víno je typická plná ovocná chuť a vôňa brusníc, ostružín a egrešov. Podáva sa vychladený a najlepšie s  ľadom podľa aktuálneho trendu. Bude vhodným spoločníkom na stretnutia s priateľmi a posedenia na terasách.

Leto ponúka množstvo sviežich chutí a vôni. Ak ste sa rozhodli, že si vychutnávanie sektu ešte o niečo viac spestríte, máme pre vás tip. Vyskúšajte miešané nápoje z našich „limitiek“, ktoré príjemne schladia a zároveň kreatívne chutia. Stačí vám sekt, ľad a ovocie. Nemusíte byť profesionálny barman, aby ste to zvládli. Vyskúšajte niektorý z našich nových receptov.

Aprimint Hubert
15 cl Hubert Club Furmint
3 x marhuľa (mesiačik)
4 x lístok mäty
Ľad cca do ¾ pohára
Pohár : na biele víno
Ozdoba : mesiačik marhule, lístok mäty
Príprava : Do pohára vložíme mesiačiky marhule a mätu, doplníme ľadom a zalejeme sektom. Jemne premiešame lyžicou. Ozdobíme marhuľou a mätou a podávame.

 

Lesná RosataLetná Rosata
15 cl Hubert Club Frankovka modrá Rosé
1 x jahoda
2 x malina
1 x černica
Ľad cca do ¾ pohára
Pohár : na biele víno
Ozdoba : stromček mäty, palička škorice
Príprava : Do pohára vložíme ovocie, ktoré jemne podrvíme lyžicou. Doplníme ľadom a zalejeme sektom. Jemne premiešame lyžicou. Ozdobíme stromčekom mäty a paličkou škorice a podávame.

Tip: namiesto čerstvého ovocia môžete tiež použiť mrazený mix lesného ovocia (cca 4cl)