Majitelia historických motoriek a áut sa stretnú v obci Ružindol

Prvý ročník podujatia Moto Ruže, kde sa stretnú majitelia historických motoriek spolu s ich fanúšikmi, sa bude konať 1. októbra v obci Ružindol.  

 

Prvý októbrový víkend budú môcť návštevníci podujatia sledovať jazdu desiatok historických motoriek z obce Ružindol do Borovej, neďaleko Trnavy.

V našom okolí a kraji je veľa ľudí, ktorí sa venujú motorkám a vo svojich garážach skrývajú skutočné veterány, aké budete mať možnosť vidieť v sobotu 1. októbra popoludní. Prvý ročník, ktorý organizujeme v Ružindole vďaka impulzu starostu Petra Galanského, bude oslavou a zároveň ukončením tohtoročnej motorkárskej sezóny,“ hovorí Denis Mlynek, organizátor podujatia.    

Jeho súčasťou bude aj bohatý sprievodný program v športovom areáli, kde nebudú chýbať hudobné vystúpenia a aktivity pre deti. Tie si užijú nielen jazdy na motokárach, ale aj prehliadku historických motoriek a dobových amerických áut zo sedemdesiatych rokov.

Spoločná jazda sa začne o 15.30 h. zo športového areálu v Ružindole a povedie až do obce Borová a naspäť, dodáva Denis Mlynek.

Viac informácií o podujatí nájdete na stránke obce: https://www.ruzindol.sk/obcan/aktuality/moto-ruze-1578sk.html

Zdroj: Alexander P.
Zdroj foto: Denis Mlynek