V Bratislave otvorili predajňu a servis Maserati.

Slovenská spoločnosť DS Plus získala od Maserati prvé a jediné oficiálne zastúpenie  na import, predaj a servis vozidiel na Slovensku.

Myšlienka vznikla v roku 2015 keď štyria konatelia spoločnosti – Ivan Dolinský, Marek Ferenčík, Vladimír Bebjak a Ján Žurek – oslovili Maserati s nápadom otvoriť historicky prvé zastúpenie značky na Slovensku.  Takmer do roka do dňa sa podarilo na Hodonínskej ulici v Lamači v Bratislave zrekonštruovať showroom podľa štandardov značky a otvoriť prvé oficiálne zastúpenie na Slovensku.

V súčasnosti je na Slovensku registrovaných cca 150 vozidiel Maserati, takže IMG_1128minimálne pre majiteľov tých výnimočne krásnych automobilov je to dobrá správa. Spoločnosť DS Plus sa bude starať o import vozidiel, predaj a samozrejme autorizovaný servis pre nové vozidlá, ale aj pre vozidlá dovezené z iných krajín. Predajca preferuje osobný prístup a kvalitný servis, garantuje certifikované a autorizované náhradné dielce.

Maserati je vždy voľba srdca ale môže byť aj voľba rozumu.
Servisné náklady na luxusné vozidlá Maserati sú porovnateľné s nákladmi na iné obdobné vozidlá:

  1. Drobné servisné zásahy sa realizujú doma u zákazníka s nezmenenou kvalitou práce zodpovedajúcej autorizovanému servisu. Účtujú sa dve hodiny práce iba za výjazd + hodiny za realizovanú prácu na mieste.
  2. Ak letíte na služobnú cestu alebo na dovolenku ponúkame Airport Service. Priveziete vozidlo do servisu, odvezieme vás a kým sa vrátite, zrealizujeme dohovorené servisné práce. Po návrate vás bude opravené vozidlo čakať na letisku. Komfort a úspora času bez zbytočných parkovacích poplatkov.

MASERATI bolo založená v Bologni pánom Alfieri Maserati 1. decembra 1914 a vznikla ako dielňa s názvom „Officine Alfieri Maserati“. V roku 1926 bola premenená iba na150810M Maserati, začala konštruovať, stavať a predávať svoje vlastné vozidlá. Bratia Maserati si vzali do loga symbol Trojzubca, ktorý je inšpirovaný slávnou sochou Neptúna v Bologni. Na konci roka 1930, sa značka Maserati presťahovala do Modeny na aktuálnu adresu na Viale Ciro Menotti.
Maserati bol súčasťou skupiny Fiat Group – teraz je to FCA – od roku 2005 a je prestížnou značkou v oblasti športových a luxusných limuzíny. Má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách, kde podáva svedectvo o talianskej prepracovanosti, elegancii a 150820Mštýle. Dnes je továreň situovaná do mesta Modena. Ostatné závody sú v Giovanni Agnelli Plant, v Grugliasco a Mirafiori Factory, a sú schopné garantovať najvyššie technické a kvalitatívnej normy.
Maserati oslávila začiatkom roka 2013 príchod šiestej generácie modelu Quattroporte a aj modelu Ghibli, ktoré sa označujú ako vstup Maserati je do segmentu E. Športový sedan Ghibli a Quattroporte (vlajková loď), s motormi V6 a V8 Twin-Turbo s výkonmi od 330-530hp:
K dispozícii je tiež verzia Q4 pohon všetkých kolies, rovnako ako aj V6 Turbo Diesel s 275hp.
V roku 2016 si Maserati zvolilo 86. ročník ženevského autosalónu na predstavenie prvého SUV vo svojej storočnej histórii s názvom Levante. Levante je vybavený 3l V6 Twin-Turbo benzínovým motorom buď s 350hp alebo 430hp, a 275hp alebo 250hp 3l V6 Turbo Diesel. Všetky motory sú kombinované s „Q4“ inteligentným systémom pohonu všetkých kolies.
Levante je ideálnym doplnkom portfólia Maserati. V kombinácii s Quattroporte, Ghibli, Granturismo a GranCabrio, teraz pokrýva Maserati celú škálu týkajúcu sa globálneho automobilového luxusného trhu.

Pre viac informácií o Maserati adrese: www.maserati.com, www.maseratisk.sk