MS VO FUTBALE: FIFA WORLD CUP A LOUIS VUITTON

Pokračovanie spolupráce značky Louis Vuitton  s organizáciou FIFA nie je novinkou. Mohli sme ju vidieť už v Južnej Afrike (2010) a Brazílii (2014). Tohtoročné majstrovstvá sveta vo futbale 2018 FIFA World Cup Russia je teda pre značku už treťou takouto spoluprácou.

Louis Vuitton oslavuje spoluprácu hneď tromi špeciálnymi projektmi. Opäť môžeme vidieť cestovné púzdro na trofej FIFA WORLD CUP TROPHY TRAVEL CASE vytvorené na mieru. Výsledkom je nádherné púzdro s titanovým povrchom vyrobené na zákazku a celé ručne v dielňach Louis Vuitton v Asnières. Tá najväčšia trofej vo futbalovom svete tak bude môcť cestovať elegantne a bezpečne. Tento projekt je len ďalšou kapitolou v 160-ročnej histórii značky Louis Vuitton a v spojení s rôznymi legendami. V minulosti od kráľovských rodín, cez spisovateľov a objaviteľov, až po súčasnosť a túto najznámejšiu trofej na svete.

Ďalej značka Louis Vuitton v spolupráci s organizáciou FIFA a značkou Adidas vytvorila pozoruhodnú limitovanú edíciu puzdier na lopty FIFA WORLD CUP OFFICIAL Match Ball Collection, ktorá sa ihneď stala zberateľskou raritou. Design puzdra je inšpirovaný tradičnými „šatníkovými“ kuframi Louis Vuitton. Ale akonáhle sa otvorí, odhalí nečakaný obsah: 14 futbalových lôpt, z ktorých 13 sú reedície všetkých oficiálnych zápasových lôpt doterajších majstrovstiev sveta, ktoré špeciálne pre túto príležitosť vyrobila značka Adidas, a jedna nové lopta v designe Louis Vuitton.

Nová kolekcia FIFA WORLD CUP OFFICIAL Licensed Product Collection pre rok 2018 ponúka exkluzívnu kolekciu nových verzií kabeliek Keepall a Apollo, dve peňaženky, vreckový diár, malú peňaženku na mince a menovky na batožinu. Kabelky a malé kožené doplnky sú v prevedení z klasickej kože Epi. Na nej môžeme oceniť inovatívnu metódu razeného motívu. Kolekcia ďalej zaujme špeciálnym logom 2018 FIFA World Cup Russia, aj to je samozrejme súčasťou zberateľskej hodnoty tejto edície. Nechýbajú ani iniciály L.V. v štýle tímového emblému, natlačené na vonkajšej strane.          Značka Louis Vuitton nezabudla ani na obľúbenú personalizáciu, ktorá sa očakáva. Každý zákazník totiž pochádza z inej zeme a fandí inému tímu a to musí byť aj vidieť. Vďaka dômyselnému systému si budete môcť behom majstrovstiev sveta vo futbale 2018 FIFA World Cup Russia zostaviť rôzne farebné originálne tašky Keepall inšpirované vlajkami národných reprezentácií. Toto komplexné spojenie jedinečnosti designu, technológií a udalosti MS 2018 dáva body celej kolekcii, ktorá sa tak dostáva na popredné priečky tohtoročnej nákupnej i futbalovej sezóny.