Chystáte sa do Bangkoku? Do týchto barov musíte zavítať…

Aerial view of Bangkok Skyline along Chaophraya River at dusk

Chystáte sa do Bangkoku? Do týchto barov musíte zavítať…

 Jednou z mnohých výhod, ktoré prináša bohatstvo, je možnosť dostať sa na miesta vyhradené len pre privilegovaných. Odleťte za večným letom uprostred zimy a užite si exkluzívne pobyty v päť hviezdičkových bangkokských hoteloch, ktoré vám otvoria dvere k snovým novoročným party na strešných terasách.

 VERTIGO AND MOON
Vo výške 61. poschodia ponúka bar stolovanie pod šírym nebom na streche hotela Banyan Tree s jedným z najlepších výhľadov na celú panorámu Bangkoku. Vychutnať si tu môžete prémiové stejky aj vybrané thajská jedlá z morských plodov, namiesto šampanského odporúčame ochutnať signature drink Vertigo Sunset, komponovaný z ananásu, brusníc, limetiek a malibu.
Kontakt: www.banyantree.com vertigo

 

PARK SOCIETY
Jeden z najkrajších pohľadov na ohňostroje Bangkoku sa vám naskytne na 29. poschodí baru Park Society hotelu So Sofitel. Náš jednoznačný top one bar síce nie je príliš vysoko, ale jeho dispozícia s otvoreným výhľadom do Lumpini parku s panorámou sklenených a oceľových budov Siamu a Silomu z neho robí tu najvyberanejšiu novoročnú destináciu. Verte nám, toto miesto si musíte rezervovať!
Kontakt: www.so-sofitel-bangkok.com/en/park-society park_society

 

SKY BAR
Jedným z vrcholov nočného života Bangkoku je bezpochyby návšteva strechy na Lebua State Tower. 63. poschodie a výhľad na rieku, len pár krokov od vyhlásenej reštaurácie Sirocco aj terasa s jedinečným kruhovým barom vás totiž ohromí. A my vieme, kam vás pozývame… Molekulárna mixológia nie je obsluhe cudzia, pod hviezdnym nebom tam ochutnáte kokteilové kreácie, o ktorých sa vám bude ešte dlho snívať.
Kontakt: www.lebua.com/sky-bar skybar

 

THREE SIXTY
Výťahom sa vyveziete na 32. poschodie hotelu Millennium Hilton a sledujete v úžase, ako plynie čas. To, čo Hiltonu chýba do výšky, tisíckrát prebije dizajnérsky koncept baru. Na veľký obdĺžnikový open air priestor totiž voľne nadväzuje kopula – gigantický lietajúci tanier, ktorý akoby pristál na okraji veže – s vnútornou reštauráciou s 360° výhľadom. Romantika podfarbená jazzovou hudbou zaručená!
Kontakt: www3.hilton.com three-sixty

 

OCTAVE ROOFTOP LOUNGE & BAR
Jedinečný zmyslový zážitok prežijete na 45. poschodí hotela Mariott, kde vzýva oblohu výnimočný bar Octave. Na rozdiel od mnohých strešných priestorov v Bangkoku ponúka veľkorysý niekoľko poschodový priestor s možnosťou posedieť v príjemných zákutiach pri robustných drevených stoloch, oddelených kvetinovými stenami. Neónovo modré osvetlenie a chillout melódie vás príjemne naladia k vychutnávaniu originálnych signature nápojov.
Kontakt: www.marriott.com octave