Najexkluzívnejšie smartfóny na trhu: iPhone 7 sa môže schovať…

Už nemáte chuť na smartfón, aký majú všetci ostatní? S exkluzívnymi prístrojmi od značiek Vertu, Lamborghini alebo Gresso sa môžete odlíšiť od masy – stačí byť len dostatočne bohatý… Mramor, koža z aligátora a diamanty – z týchto materiálov sú momentálne najexkluzívnejšie smartfóny na trhu.

 Smartfón značky Apple alebo Samsung spĺňa zrejme každé želanie, aké môže používateľ týchto moderných mobilných zariadení vôbec mať. Avšak pri pomyslení, že celosvetovo majú milióny, ak nie dokonca miliardy, rovnaký mobil, ako vy – z toho môže skutočne bohatého človeka rovno poraziť. Našťastie existujú výrobcovia, ktorí vám z tejto nepríjemnej situácie dokážu pomôcť.

Dostali ste chuť na kúsok mramoru?

V tom prípade odporúčame model Grand Touch em Marble od firmy Mobiado, ktorá pochádza z Vancouveru v Kanade. Na tomto mobile boli použité materiály, aké inak nájdete iba v luxusných hoteloch: mramor, tropické drevo Cocobolo, koreňové alebo ebenové drevo. Cena: 3 100  dolárov.

Podobne luxusný je aj mobil s názvom Tonino Tauri 88 od značky Lamborghini. Koža a kov robia z tohto smartfónu prémiový výrobok. Zákazníci sa však musia zmieriť s tým, že pod fajnovým obalom sa bude ukrývať ukrývať nie celkom najnovší hardvér…

Obal z kože aligátora, pokrytej diamantami nájdete na mobiloch značky Goldvish. Zatiaľ čo najlacnejšie modely začínajú na cene 7 000 dolárov, s množstvom drahých kameňov sa môže konečná suma vystreliť do závratných výšok.

Ak ste skôr zaťažení na trvanlivosť, siahnite po značke Gresso. Spoločnosť so sídlom v Miami ponúka s modelom Regal najtenší smartfón s titánovým telom. Podľa výrobcu má tento materiál tak vysokú kvalitu, že sa používa aj v kozmickom výskume. Okrem toho, dostanete tento model aj vo verzii „Regal Gold“ . Prichystajte si minimálne 6 000 dolárov.

 

S mobilom od Vertu dostanete aj osobného sluhu

Model Solarin Crystal White Carbon DLC od značky Sirin Labs by chcel zabodovať u superbohatej klientely vysokou kvalitou a trvanlivosťou. Spoločnosť zo Švajčiarska sa okrem toho chváli extra bezpečným softvérom –   dáta zákazníkov sú v ich smartfónov údajne tak bezpečné, ako na švajčiarskom bankovom účte.

Okrem obzvlášť kvalitných materiálov ponúka tradičný výrobca luxusných smartfónov Vertu jednu veľmi dôležitú funkciu, ktorú môže využívať každý, kto sa rozhodne pre smartfón tejto značky. Jedná sa o servis osobného sluhu, ktorého môžete v ktorúkoľvek dobu požiadať o akúkoľvek informáciu, pomoc, či službu.

Jedinou malou chybou všetkých uvedených luxusných smartfónov je azda len to, že všetky pracujú s operačným systémom Android od Google. Americký Apple svoj systém iOS jednoducho stále nechce nikomu inému poskytnúť…