Natočte si svoje adrenalínové leto a pochváľte sa aj na sociálnych sieťach – s pomocou športovej akčnej kamery Orava KAM-1080

Ako stvorená na vernú reprodukciu reality aj v tých najdivokejším sekundách vášho pobytu v exteriéri je počas leta športová kamera Orava KAM-1080. Jej snímací CCD senzor s rozlíšením 12 Mpx je zárukou vysokej kvality obrazu vo Full HD rozlíšení.

Na 2´´ plnofarebnom TFT LCD monitore dobre vidíte svoje videá aj fotky, aby ste ich korigovali a točili ďalšie a ďalšie dokonalé scény. Je vybavená držiakmi na pripevnenie na prilbu i riadidlá, takže si ňou „strihnete“ do videa hoci aj vášnivú jazdu na bicykli, motorke, korčuliach i na skejte. Pri šnorchlovaní aj v hlbších ponoroch ňou natočíte dych vyrážajúce zábery sveta koralových útesov, keďže je s ochranným puzdrom vodotesná až do hĺbky 30 m.

A keby sa aj na brale, z ktorého práve visíte, strhla letná búrka, kamera ostane pekne v suchu. Nabíja sa cez AC adaptér alebo počítač, kam si ľahko akčné spomienky stiahnete, upravíte ich – a šup s nimi na sociálne siete! Má integrovanú aj wifi, takže pochváliť sa priateľom svojimi super zážitkami viete aj bez pripojenia k počítaču. Po stiahnutí aplikácie ju môžete ovládať aj smartfónom. Športová akčná kamera Orava KAM-1080 byť vaša len za 39,90 €.
www.orava.eu

Zdroj: Stanislava M.