Neviete kam tento rok vyraziť na luxusnú dovolenku? My vám poradíme!

Veľkolepých otváracích akcií sa bude aj tento rok konať viacero. Ale len niektoré sľubujú skutočnú exkluzivitu v podobe výnimočného súkromia, alebo jedinečného prístupu do chránených území. Predstavujeme tri najzaujímavejšie destinácie, ktoré sa chystajú v tejto sezóne uvítať prvých návštevníkov.

 1./ Anantara Maraú Bahii (Brazília)

Hostia dorazia až priamo do rezortu súkromným lietadlom. Anantara Maraú im tu ponúkne 30 luxusných izieb, apartmánov aj bungalovov. A taktiež kúpele Anantara Spa. Veľkolepé pobrežie vám umožní prežiť výnimočné zážitky pri surfovaní, potápaní, ale taktiež pri jazde na bicykloch alebo na koňoch. Prekrásne vodopády a prírodné bazény, v ktorých sa môžete kúpať, sú dostupné vďaka člnom.

2./ Chedi Lustica Bay (Černá Hora)O čosi bližšie k nám je nový rezort situovaný na pobreží Čiernej Hory. Ponúkne impresívny výhľad na Jadranské more, pre hostí tu bude nachystaných 110 izieb, dve reštaurácie, bar, konferenčná sála a obchodná zóna. Pôjde o najväčší päťhviezdičkový hotel v tejto destinácii. K dispozícii bude aj relaxačná zóna, v ktorej si budete môcť zaplávať vo vonkajšom bazéne alebo vo vyhrievanom vnútornom bazéne. Telo si tu môžete nechať hýčkať v kúpeľoch, alebo naopak posilňovať vo fitness centre.

 3./ Avani Sunset Coast Samui Resort & Villas (Thajsko)

Rezort je ukrytý v zátoke so zlatým pieskom, ktorá je lemovaná kokosovými palmami. Bývanie vyniká tradičným thajským remeselným umením, ale aj moderným dekorom. Rezort ponúkne 39 dizajnérskych izieb s privátnymi balkónmi, ďalej 19 víl s výhľadom orientovaným k moru a so súkromnými bazénmi. Hostia tu nájdu taktiež nekonečný bazén, posilňovňu, elegantný plážový bar a reštauráciu.