Precízna japonská starostlivosť o fúzy i telo

Zrýchľujúce sa životné tempo a stále vyššie nároky na perfektný vzhľad inšpirovali japonských technológov spoločnosti Panasonic k vyvinutiu revolučného multifunkčného zastrihovača fúzov a chĺpkov na tele pod označením i-shaper ER-GY60.

 

Jeho tvorcovia sa inšpirovali tradičnou holičskou britvou, ktorá aj naďalej zostáva neprekonateľným nástrojom pre dôkladné oholenie. So strojčekom sa vďaka optimálnej ergonómii a I-shape dizajnu veľmi presne a ľahko pracuje, navyše sa dostane aj do ťažko prístupných oblastí, čo iste ocenia nielen muži, pre ktorých je prístroj predovšetkým určený. Technológia špeciálnych ultratenkých britov umožňuje používať strojček nasucho aj namokro bez akéhokoľvek podráždenia. Strihač je vybavený setom niekoľkých nástavcov, zvládne tak hravo každý styling – od obyčajného zastrihnutia fúzov na požadovanú dĺžku, po vytvorenie žiadaného tvaru alebo úplne precízne vyholenie požadovaných partií tela.

Pre zastrihávanie fúzov na jednotnú dĺžku má strojček k dispozícii 20 úrovní nastavenia od 0,5 mm až po 10 mm. Nástavec na finálne presné tvarovanie ocenia predovšetkým majitelia fúzov alebo náročnejších kreácií, ktorí vďaka nemu dajú úprave fúzov precíznu bodku.

Pre rýchle a dôkladné oholenie je strojček vybavený ultra tenkým britom, ktorý je schopný odstrániť chĺpky až na 0,1 mm. Vďaka vodoodolnému prevedeniu ho možno používať priamo v sprche. Po novom je tento model vybavený i funkciou obojsmerného zastrihávania, čo výrazne skracuje čas holenia, navyše flexibilná zmena smeru celý proces zjednodušuje a spríjemňuje. Luxusný dizajn a prevedenie strojčeka, ktorý na plné dobitie potrebuje obyčajnú jednu hodinu, z neho robí neoceniteľného každodenného spoločníka moderného muža.

Odporúčaná maloobchodná cena je 89 EUR.