Túžite po maximálnom luxuse? Prenajmite si súkromný ostrov!

Luxusné päť hviezdičkové hotely vás dávno omrzeli? Chcete niečo lepšie, niečo výnimočnejšie, niečo úžasnejšie? Prestaňte snívať o odpočinku za stenami exkluzívnych rezortov plných ľudí, doprajte si slobodu súkromia na panenskom privátnom ostrove Four Seasons Hotel v Indickom oceáne. Vitajte na Voavah v Maledivách!

 

Miesto, kam často unikáte vo svojich snoch − idylický opustený ostrov − už nemusí byť len obyčajnou fantáziou. Od decembra 2016 sa totiž vaše predstavy zhmotnili v unikátnom súkromnom rezorte na privátnom ostrove Voavah ležiacom v Maledivách neďaleko atola Baa. Jedno z najluxusnejších zákutí sveta spravuje skupina Four Seasons Hotel. S kapacitou maximálne 22 hostí ubytovaných v siedmych luxusných vilkách ašpiruje Voavah na najromantickejší dovolenkový spot vôbec. Veď noc tu stojí neuveriteľných 40 tisíc eur…

Klienti se môžu spoľahnúť, že ich návšteva zostane prísne stráženým tajomstvom. O dopravu na privátny ostrov sa totiž postará hotel Four Seasons Landaa Giraavaru sám, plavba loďou vám potom zaberie len dvadsať minút. Ak dávate prednosť letu súkromným lietadlom, môžete využiť aj hydroplánový transfer z rezortu Four Seasons Kuda Huraa. Na dvoch hektároch raja na vás potom čakajú tri plážové vily, dve vily postavené na vode a dva luxusné mezonetové vilové apartmány.

Pozri video: