Pripravte sa na osviežujúcu silu prírody

Dove predstavuje nový rad Dove Men + Care Elements inšpirovaný prírodnými elementmi.

 Dove Men + Care prináša novinku v podobe radu Elements, ktorý je inšpirovaný prírodnými elementami. Kombinácia vybraných prvkov prírody a jedinečnej starostlivosi Dove pomáha pokožke zachovávať jej prirodzenú hydratáciu a ponúka mužom novú podobu sviežosti. Tento rad oslovuje všetkých mužov, ktorí si chcú dopriať nadštandardnú starostlivosť o pokožku a príval sviežosti.

Nový rad Dove Men + Care Elements je v ponuke vo variantoch Minerals + Sage a Talc Minerals + Sandalwood. Vône Minerals + Sage kombinujú prírodné minerály so šalviou, ktorá je známa svojou schopnosťou regenerovať telo a myseľ. Jedinečná a kontrastná vôňa pikantného kardamónu, zelených listov, santalového dreva a zmyselného jantáru v kombinácií s mäkkým mastencom vo variante Talc Minerals + Sandalwood navodí dlhotrvajúcí pocit čistoty a hydratácie a pokožku krásne prevonia.

Dove Men+Care sprchový gél

Patentovaná technológia MICROMOISTURE pomáha chrániť vašu pokožku pred vysúšaním behom sprchovania. Zanecháva pocit sviežej a hydratovanej pokožky. K dispozícií je vo variante Minerals + Sage.

 

 Dove Man+Care tuhý antiperspirant a sprej

Až 48 hodinová ochrana proti poteniu a zápachu. Pomáha chrániť pokožku proti vzniku podráždení v podpazuší. K dispozícií sú varianty Minerals+Sage a Talc Minerals + Sandalwood.

 

Nový rad Dove Men + Care Elements je v predaji od januára, v bežných predajných sieťach, za doporučenú maloobchodnú cenu:

 

Sprchový gél Minerals + Sage (250 ml) – 2,59 eur

Sprchový gél Minerals + Sage (400 ml) – 3,59 eur

Tuhý antiperspirant deodorant Talc Minerals + Sandalwood – 3,25 eur

Antiperspirant deodorant sprej Talc Minerals + Sandalwood (150 ml) – 3,25 eur

Tuhý antiperspirant deodorant Minerals + Sage – 3,25 eur

Antiperspirant deodorant sprej Minerals + Sage (150 ml) – 3,25 eur