Rýchly nákup opäť dostupnejší! Žabka otvára dva nové obchody počas jediného týždňa

Žabka na Slovensku pokračuje v expanzii a v priebehu krátkeho obdobia jedného týždňa otvára hneď dva nové obchody – jeden v Dunajskej Strede a druhý v Bratislave. Zákazníci tak budú môcť od augusta 2021 využívať na rýchle nákupy bez kompromisov už osem predajní Žabka na západnom Slovensku. Od štvrtka 19. augusta 2021 si môžu všetko potrebné na rýchlu prípravu jedla doma či v práci kúpiť v novej Žabke obyvatelia Dunajskej Stredy. Koncom letných prázdnin – 26. augusta 2021 pribudne v poradí ôsma predajňa Žabky na Slovensku (a štvrtá v Bratislave), a to konkrétne v mestskej časti Dúbravka.

 

„V Žabke sme veľmi hrdí na to, ako rýchlo si zákazníci na našu značku zvykli, a teší nás, že jej obľuba narastá čoraz viac. Obchody Žabka vyhľadávajú nakupujúci pre svoj rýchly nákup napríklad pri ceste do práce a naspäť alebo pri príprave rýchleho obeda či večere. Zákazníci oceňujú nákup v Žabke, a to najmä v miestach s vysokým pohybom ľudí – napríklad v centrách miest, v rámci dopravných uzlov či v administratívnych komplexoch,“ vysvetľuje Miroslav Ďurana, generálny manažér Žabky na Slovensku, a dodáva: „Žabka je koncept predajne vhodný aj pre ľudí, ktorí sú zaneprázdnení a naše doplnkové služby im pomáhajú šetriť čas. Príkladom je donáška nákupu cez služby BOLT Food a WOLT či výdajné miesta kuriérskej služby DPD – pod názvom DPD Pickup – v našich obchodoch. Pripravujeme aj ďalšie novinky ako dobíjanie telefónov i tabletov priamo v predajni alebo napríklad výmenu náplní do sódových fliaš.”

Žabka v Dunajskej Strede v ZOC MAX. FOTO: Žabka

 

Žabka v nákupnom centre a čoskoro i v Dúbravke
Žabka v Dunajskej Strede
sa stala prvou predajňou značky v nákupnom centre. Zákazníci si môžu nakúpiť potraviny v Žabke v ZOC MAX na Galantskej ceste od 6. do 21. hodiny sedem dní v týždni. Predajňa s rozlohou predajnej plochy vyše 85 m2 ponúka na výber zo sortimentu okolo 2 100 položiek. K potravinám a ďalším výrobkom, ktoré zákazníci poznajú aj z iných obchodov Žabky, pribudli lokálne novinky ako remeselné pivo z trnavského pivovaru Smadná tava či čerstvé šťavy a šaláty značky UGO.

O týždeň neskôr, teda 26. augusta 2021, otvorí Žabka ďalší obchod. Z hľadiska rozlohy bude patriť k doposiaľ najväčším prevádzkam Žabky na Slovensku. Zákazníkom ponúkne vyše 2 300 položiek na ploche 120 m2. Nová Žabka bude mať adresu na sídlisku na Ulici Martina Granca 46 v bratislavskej Dúbravke. V blízkosti je menšie námestie, kde sa už dnes stretávajú susedia z okolia napríklad pri dobrej káve. Chutnú a čerstvú kávu vždy so sebou im už čoskoro ponúkne aj Žabka. Otváracie hodiny novej dúbravskej Žabky budú od 6. až do 22. hodiny, a to každý deň v týždni. Zaneprázdnení ľudia z okolia si môžu nakúpiť v Žabke aj na diaľku – cez niektorú z osvedčených donáškových služieb BOLT Food alebo WOLT.

 

Podnikateľská príležitosť, ktorá zaujme
„Žabka je podnikateľským konceptom, ktorý funguje vo forme franchisingovej spolupráce. To znamená, že každú Žabku na Slovensku prevádzkuje skúsený franchisingový partner, ktorý sa môže vždy spoľahnúť na podporu a know-how od skúseného tímu Žabky. Franchisingový partner získava vďaka spolupráci plne vybavenú predajňu s pravidelným zásobovaním,“ dodáva Miroslav Ďurana zo Žabky.

V Dunajskej Strede otvorila Žabka pod vedením franchisingových partnerov – Martina Orešanského a Alexandry Šimonovej. V Dúbravke bude predajňu viesť Ján Matta s partnerkou. Opäť sa tak potvrdzuje, že Žabka  je zaujímavou podnikateľskou príležitosťou nielen pre jednotlivcov, ale aj páry, ktoré chcú budovať vlastné podnikanie s podporou a zázemím skúseného partnera, akým je Žabka, úspešne pôsobiaca aj v susednom Česku.

„Sme radi, že na Slovensku aj v čase pandémie prinášame nielen nové predajne na rýchle nákupy, ale aj atraktívne podnikateľské príležitosti. Neustále rozširujeme spolupráce s majiteľmi či prenajímateľmi vhodných priestorov. Naďalej privítame tipy na zaujímavé priestory, kam by sa mohla Žabka rozšíriť,“ uzatvára Miroslav Ďurana.

Po otvorení dvoch nových obchodov v auguste 2021 bude Žabka na Slovensku prevádzkovať osem predajní. Prvý obchod otvorila v septembri 2020 v bratislavskom Ružinove. Dnes sú v hlavnom meste celkovo už štyri Žabky. Ďalšie predajne pribudli v Trnave, Šamoríne, v Malackách a najnovšie v Dunajskej Strede.

Žabka má záujem o rozšírenie podnikania najmä na západe krajiny v mestách ako Trnava, Hlohovec, Bratislava, Nitra, Dunajská Streda, Pezinok, Senec, Malacky a v ich okolí.

Zaujala vás sieť potravín Žabka? Viac informácií nájdete na www.izabka.sk

Zdroj: Katarína Š.