Škoda Enyaq iV ešte výhodnejšia: Ušetrite vďaka päťročnej pohode s predplateným servisom bez obmedzenia kilometrov

Kto by sa nechcel tešiť z nového vozidla hneď niekoľko rokov bez starostí? Škoda si pripravila pre budúcich majiteľov svojho plne elektrického SUV Enyaq iV niekoľko benefitov, vďaka ktorým si užijú päť rokov pohody. S novým vozidlom získavajú päťročnú záruku, výhodné financovanie, ako aj profesionálnu starostlivosť v podobe päťročného predplateného servisu, po novom bez obmedzenia počtu kilometrov. Škoda sa tak stáva jednou z mála značiek v segmente, ktorá ponúka takúto službu.

 

„Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre nový, plne elektrický model z rodiny Enyaq iV, si môžu užívať skutočnú päťročnú pohodu bez starostí. V rámci predplateného päťročného servisu, ktorý ku kúpe auta teraz získajú zdarma, majú totiž pokryté všetky výrobcom predpísané servisné náklady na najbližších päť rokov a to bez obmedzenia najazdených kilometrov. V ŠKODA AUTO Slovensko sa týmto krokom snažíme robiť e-mobilitu ešte dostupnejšou,“ vysvetľuje Jaroslav Hercog, riaditeľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko a dodáva: „Aj touto cestou chceme pomáhať našim zákazníkom šetriť ich financie v spojení s mobilitou v neľahkých časoch, spôsobených ekonomickou krízou a s ňou súvisiacou rekordnou infláciou či rastom cien za energie.“

 

Päť rokov bez starostí

Vďaka predĺženej päťročnej záruke na celé vozidlo, ako aj osemročnej záruke na batériu, majú teraz zákazníci istotu, že na novom vozidle nevzniknú žiadne nepredvídané náklady spojené s opravou. Po novom má model Enyaq iV v cene aj predplatený servis Škoda Service Care Basic. Vďaka tomu sa vozidlu dostane vždy profesionálnej starostlivosti, čo sa odzrkadlí nielen na bezpečnosti, ale aj dlhej životnosti a vyššej zostatkovej hodnote. Všetky záručné opravy či predpísané servisné úkony vyriešia naši vyškolení servisní partneri po celom Slovensku a dnes vďaka servisnému balíku bez obmedzenia kilometrov ostáva jedinou limitáciou pri pravidelnom servise iba vek päť rokov, uvádza Róbert Hukel, vedúci popredajných služieb zo spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

 

Získajte Enyaq iV s najvýhodnejším financovaním a skvelou výbavou

V prípade záujmu o niektorý z modelov rodiny Enyaq iV sa môžu zákazníci obrátiť aj na jeden z výhodných spôsobov financovania s možnosťou splácania na tretiny, štvrtiny alebo s financovaním na rovinu. To všetko s výhodným úrokom. Okrem toho značka na Slovensku pridáva bonus v podobe extra doplnkovej výbavy vrátane akčných paketov, ktoré zvyšujú atraktivitu ponuky modelu Enyaq iV.

 

Viac informácií o ponuke nájdete na www.skoda-auto.sk alebo v sieti autorizovaných predajcov značky Škoda.

Zdroj: ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o.