Stierka súčasnosti? Ako z betónu

Primalex uvádza Beton efekt

Na to, aby vaša obývačka či predsieň dýchala sviežosťou a moderným trendom, nemusíte hneď vynaložiť nekresťanské peniaze či zháňať predražených odborníkov. Dnes už to bez problémov zvládnete aj sami.

Obyčajné omietky sú v bytoch a domoch síce nevyhnutnosťou, avšak dekoratívne omietky dodajú vašej domácnosti jedinečný vzhľad a charakteristický ráz. Pre niekoho na pohľad chladný, pre iného práve tým zaujímavý je betón. Nemusíte však hneď siahať po naozajstnom betóne. Jeho vernou kópiou sú mnohé moderné stierky.

Prekvapila ma jednoduchá aplikácia a ľahkosť prípravy rôznych betónových efektov. Materiál je pro natónovaní pripravený k okamžitému použitiu, bez potreby riedenia, či zmiešavania viacerých zložiek,“ uvádza Jaroslav Nitschneider technicko-obchodný zástupca spoločnosti PPG.
Primalex uvádza Beton efekt
Pre interiéry zariadené v modernom looku, napríklad momentálne veľmi populárnom industrial štýle, sú obľúbené dekoratívne omietky so vzhľadom surového kovu.

Primalex uvádza Beton efekt
Ak rozmýšľate, ako dodať vášmu príbytku, kancelárii či dokonca aj kaviarni originálny industriálny punc, skúste si predstaviť steny, ktoré vyzerajú ako betón. Primalex Beton efekt je vnútorná stierka, ktorá sa aplikuje prostredníctvom hladidla. Nejde však o farbu na betón.

Novinka je vyvinutá v spolupráci s odborníkmi, počas jej vývoja sa vykonávali tiež aplikačné testy s profesionálnymi zákazníkmi. Bázu môžete tónovať až do 5000 rôznych odtieňov, Primalex vám však ponúka 6 efektov, ktoré sú v súčasnosti najviac trendové. Či už si na svojej stene predstavujete vzhľad hladkého liateho betónu, hrubého industriálneho betónu alebo sa vám pozdáva zalakovaný povrch za kuchynskou linkou, môže byť práve táto novinka pre vás vhodným riešením.

Túto zmenu zvládne aj laik – pozrite si krátky videonávod, ako jednoducho naniesť Primalex Beton na stenu vašej obývačky TU.

Primalex