Pozor súťaž o 2x Iphone 7! Úsmev na tvári s Lay’s

Patríte medzi milovníkov zemiakových lupienkov? Pozor, hrozí vám láska na prvé zahryznutie! Chipsy Lay’s sú vyrobené z najkvalitnejších surovín, ktorých základom sú vybrané odrody zemiakov, jemná soľ a starostlivo pripravené kombinácie korenia. Nové Lay’s Smile obaly zaiste vyčaria úsmev na každej tvári. Sú na nich vyobrazené úsmevy, prostredníctvom ktorých môžete šíriť pozitívnu energiu aj Vy. S Lay’s Smile Vám teda hrozí pozitívna nálada počas celého chrumkania a možno aj po ňom!

Otvor si balíček dokonale chrumkavých lupienkov s plnou zemiakovou chuťou. Na výber je až päť obľúbených príchutí – klasické slané, príchuť grilovanej slaninky, štipľavej papriky alebo aj jarnej cibuľky a čerstvého smotanového syra s pažítkou. A nebojte sa experimentovať! Oddajte sa slastnému chrumkaniu, zažijete niečo skutočne dobré.

Chipsy Lay’s Salted, Piquant Paprika, Grilled Bacon a Fromage sú dostupné v 150g a 77g obaloch. Chipsy Spring Onion v 77g obale. Odporúčaná cena: 0,79 € (77 g) a 1,29 € (150 g).

Pozor súťaž!

Zapojte sa do súťaže o 2x Iphone 7 a ďalšie hodnotné ceny! Nasaďte úsmev, odfoťte sa s obalom Lay’s a s hashtagom pridajte foto na svoj Instagram alebo Facebook. Viac o súťaži na FcB Lay’s CZ & SK. Súťaž trvá od 1.2.2017 do 31.3.2017.