Valentín praje láske. Čo tej svojej doprajete vy?

Blíži sa 14. február, Deň svätého Valentína. Hoci sa tento sviatok pred dekádou považoval za exportný artikel a na Slovensku nemal veľa fanúšikov, za posledné roky si získal priazeň mnohých Slovákov a Sloveniek. V dlhoročných vzťahoch je Valentín vítaným impulzom, ako si z každodennej rutiny vyraziť na romantické rande a užívať si prejavy lásky ako na začiatku vzťahu. Pravdou ostáva, že vyznať lásku milovanej osobe môžeme kedykoľvek v roku, na Valentína sa však možno oficiálne odvážia vysloviť aj tí zakríknutejší. Valentín totiž praje aj nesmelej a tajnej láske – a tak sa možno po tohtoročnom Valentínovi zástupy single a zadaných preskupia a na svete bude zas viac zamilovaných párikov. Všetkým novopečeným párikom fandíme a držíme palce!

 

Čo pár, to iný Valentín
Oslava Valentína nemá štandardizovanú podobu – to, ako ju ten ktorý pár oslávi, záleží od konkrétnej dvojice. Niekto preferuje slávnostnú večeru v nóbl reštaurácii, iní si radšej sami uvaria, prípadne si objednajú obľúbené jedlo donáškou službou, aby nemuseli vytiahnuť päty z domu a sviatok zaľúbených si mohli užiť len tak v negližé. Očakávanie mužov a žien sa líšia v tom, čo im má priniesť Valentín. Zatiaľ čo ženy snívajú o veľkolepej kytici ako dôkaze tej pravej lásky a dobre si pamätajú, aký darček dostali od svojho miláčika, muži nie sú takí nároční. Prinášame vám pár tipov na valentínske darčeky pre ňu, ak chcete tento rok na Valentína darovať svojej láske aj niečo iné ako len čokoládu a pár horúcich bozkov. Vo valentínskej akcii značky Orava teraz môžu byť vybraní šik elekro pomocníci vaši s až 15 % zľavou.

Deň začnite valentínskym espressom!
Deň svätého Valentína si užije od prvého okamihu – len čo sa ráno zobudíte. Ak vaša láska spí po vašom boku, prekvapte ju ranným valentínskym espressom, prípadne kapučínom, na ktorom vyčarujete z peny srdiečko. Kávu ako v pravej talianskej kaviarni pripravíte hravo aj v pohodlí domova na expertovi na espresso – pákovom espresso kávovare Orava ES-300.

Pre vašu Valentínku
Ženy si potrpia na svoj vzhľad a rady sa skrášľujú. Preto žiadnemu pomocníkovi pre úžasne vyzerajúcu pleť, či vlasy nepovedia nie. Orava Tenera je expertka na úpravu vlasov – vlasy vyžehlí, ale pri správnom uchopení, pod správnym uhlom, dokáže vyčarovať z prameňov vlasov aj sexi vlny, takže je to vlastne pomocníčka 2 v 1. Keramické platne novej generácie majú hladký, kĺzavý povrch, čo uľahčuje úpravu a zabraňuje poškodeniu vlasov aj pri častom používaní. Na každodenné čistenie pleti je ako stvorený silikónový čistič pleti Orava Venere. Precízne, avšak šetrne odstraňuje mejkap, drobné nečistoty, odumreté bunky epitelu a dôkladne čistí upchaté póry. Stačí si na ňom vybrať jednu z dvoch rýchlostí rotácie a vďaka dôslednému, ale jemnému krúživému pohybu dopraje pleti benefity hĺbkovej očisty, pílingu aj mikromasáže. Horúcou novinkou a valentínskym hitom pre ženu je tvárová sauna s kozmetickým zrkadlom a LED svetlom Orava FI-300. Vytvára jemnú vodnú paru s teplotou 40 0C, ktorá hĺbkovo vymasíruje a hydratuje pleť, otvorí póry, aby sa pleť dala efektívnejšie vyčistiť a ľahšie prijímala živiny a blahodarné esencie z výživných krémov, masiek a kúr. Kozmetické zrkadlo s LED svetlom na vyklápacom kryte sauny je šikovným pomocníkom pri každodennom líčení. Okrem benefitov pre pleť má inhalácia vodnej pary aj rad iných výhod pre zdravie – zmierňuje pocit stresu a únavy po náročnom dni, odbúrava napätie mimických svalov a pri nádche a prechladnutí uvoľňuje nosové a čelové dutiny a zbavuje bolesti.

Nech už svojej láske darujete ktorýkoľvek z pomocníkov od Oravy, nezabudnite jej k nemu napísať na valentínku (lístoček, kartičku) vrúcne vyznanie. Ak ju chcete prekvapiť, vyrobte jej valentínku sami, na internete nájdete veľa DIY návodov so srdiečkami aj bez nich.
www.orava.eu