VYDAJTE SA LUXUSNOU LOĎOU RITZ CARLTON DO SVETA!

Kolekcia lodí Ritz-Carlton Yacht je súčasťou celkového konceptu tohto známeho reťazca luxusných hotelov. Novinkou sú sedem až desaťdenné plavby do Stredozemného mora, Severnej Európy, Karibiku, Latinskej Ameriky, Kanady a severovýchodného USA.

Navštívte prístavy ako Barbados, Cartagena, Bordeaux a poplávajte až do Carriacou, Falmouth Harbor, na Gustave, Baleárske ostrovy, Mykonos a Portofino.  Celý pobyt na mori je doplnený organizovanými zážitkami mimo jachty. Pre milovníkov umenia napríklad uzavrená prehliadka múzea v Čiernej Hore s doprovodom kurátora. Tí, ktorí sa chcú sústrediť na wellness a relax môžu pod slnkom cvičiť jogu s duchovným šamanom na Grenadine. Cestujúci, ktorí chcú spoznávať prírodné pamiatky, tak navštívia prírodné rezervácie, alebo absolvujú plávanie s korytnačkami v Tobago Cays, alebo súkromné výlety na morskom kajaku pri pobreží Reykjavíku na Islande. Výber je nekonečný a vždy reaguje na individuálne požiadavky hostí.

Na lodi je po celú dobu k dispozícii špeciálna služba Concierge, ktorý zaistí nielen pohodlnú plavbu na palube, ale splní aj všetky priania pri zastávkach v prístavoch. Tieto top služby spojené s pobytom na mori vytvoria zážitok plný dobrodružstva a nečakaných okamžikov, ktoré okorení inak klasickú dovolenku, na akú ste zvyknutí.

Rezervácia palubných lístkov kolekcie Ritz-Carlton Yacht sa spustí pre verejnosť v júni, hneď potom ako v máji prebehnú rezervácie s prioritným prístupom pre vernostných členov spoločnosti Ritz-Carlton a Marriott Rewards.