Výnimočná ponuka: dve prémiové technológie Samsung za cenu jednej

Samsung prichádza s horúcou letnou ponukou v podobe výhodnej kombinácie svojich dvoch prémiových technológií QLED a QuickDrive. Užiť si dokonalý obraz vďaka 100% objemu farieb a vyprať bielizeň za polovičný čas bez kompromisov nebolo ešte nikdy jednoduchšie.

K nákupu QLED televízora dostanete ako bonus vybraný model práčky Samsung QuickDrive. Môžete tak ušetriť až 909 eur. Ponuka platí pre QLED TV Q7 65 palcov a vyššie modelové rady 2018 u vybraných predajcov do 26. augusta 2018.

QLED TV
QLED televízory patria medzi to najlepšie čo je dnes možné na trhu s televízormi kúpiť. Dokonalé zobrazenie farieb, výnimočný dizajn alebo One Connect Box, ku ktorému z TV vedie len jeden kábel je len zlomok z toho, čo QLED TV ponúka.

 • 100% objem farieb: Vďaka technológii Quantum Dot Samsung ako jediný dosiahol to, že QLED televízory dokážu zobraziť miliardu tónov so 100% farebným objemom.
 • One Invisible Connection: Nepotrebujete niekoľko rôznych káblov, ktoré by mohli narušiť štýl vášho interiéru. Skutočne vám stačí jediný. Jeden takmer neviditeľný kábel v sebe totiž obsahuje aj napájanie. Takže obývačku si môžete zariadiť presne podľa svojich predstáv bez potreby zavádzania ďalších káblov.
 • Režim Ambien Mode: S novým režimom Ambient Mode zdokonalíte vzhľad svojej obývačky. Na televízore si vďaka nemu môžete zobraziť rôznorodý obsah od praktických informácií, cez vlastné fotografie až po pozadie, ktoré ladí s okolitou stenou. Rovnako tak je možné prehrávať vami zvolenú hudbu. Predovšetkým vás však na čistej stene už nebude rušiť čierna obrazovka.Samsung

 

Práčka QuickDrive
Nová práčka Samsung QuickDrive skracuje čas prania až o 50 % a šetrí až 20 % energie, pritom však nijak neznižuje kvalitu prania. Plnú náplň bavlnenej bielizne tak môžete vyprať už za 60 minút bez toho, aby sa zvýšila spotreba energie či vody. Unikátna konštrukcia bubna Q-Drum umožňuje nezávislé otáčanie bubna a zadnej steny práčky, takže sa oblečenie v práčke pohybuje efektívnejšie a pranie je tak rýchlejšie, účinnejšie a šetrnejšie ku tkanine. A navyše ponúka rad ďalších skvelých vychytávok, ktoré pranie bielizne robia lepšie a efektívnejšie.

 • AddWash: Zabudli ste pridať do práčky kus oblečenia? Funkcia AddWash umožňuje pomocou šikovných dvierok jednoducho pridať bielizeň aj po spustení pracieho cyklu. Taktiež môžete pridať napríklad ručne prané oblečenie, ktoré chcete vyplákať alebo odstrediť.
 • Bubble Soak: Stačí stlačenie jediného tlačidla a funkcia Bubble Soak vám pomôže odstrániť aj tie najodolnejšie škvrny. Oblečenie je pri jej použití dôkladne namočené do aktívnej peny, ktorá škvrny uvoľní a pomôže k ich jednoduchšiemu odstráneniu.
 • Eco Bubble: Technológia Eco Bubble zaisťuje mimoriadne výkonné pranie, a to dokonca aj pri nízkych teplotách. Prací prostriedok sa zmení na aktívnu penu, ktorá rýchlo preniká do tkaniny a jednoducho odstraňuje nečistoty, pričom tkaninu chráni a šetrí energiu.

 Modely QLED televízorov, na ktoré sa akcia vzťahuje:

 • QE75Q9FNATXXH
 • QE65Q9FNATXXH
 • QE55Q9FNATXXH
 • QE75Q8DNATXXH
 • QE65Q8DNATXXH