Zdieľajte spoločné záľuby s Lumix G100

Strčte do vrecka všetkých mikro a makro influencerov! Tvorte božský obsah a zdieľajte. S novým kompaktným fotoaparátom Panasonic Lumix G100 to bude hračka. Na rozdiel od smart telefónov ním zaobstaráte fantastické fotky a videá aj pri slabom osvetlení a v nočných podmienkach.

Panasonic Lumix G100 je prvá bezzrkadlovka na svete, ktorá obsahuje zvukový systém s prelomovou technológiou OZO Audio od Nokie. Tri vstavané interné mikrofóny sa postarajú o čistú nahrávku s neskresleným zvukom, nech ste kdekoľvek, a odpadá vám tak investícia spojená s obstaraním externého mikrofónu. Navyše tento kúsok obsahuje aj výkonné stabilizátory obrazu, takže sa nemusíte báť akčnejších pohybov.

Užijete si s ním aj obľúbené funkcie: časozber a slowmotion, ktorými zatraktívnite vaše projekty, či už pečiete chlieb alebo chytáte posledné lúče pri západe slnka. Veľký senzor zaistí, že budú vaše zábery krásne jasné aj pri slabom osvetlení a v nočných podmienkach. Vytvoríte ním tiež ľahko umelecky podané rozmazané pozadie, ktoré dodá vašim fotografiám správnu atmosféru.  Nemusíte sa obávať zdĺhavej editácie. Vďaka Bluetooth a aplikácii Lumix Sync pre váš smartfón zdieľate váš obsah na sociálnych sieťach stlačením jedného tlačidla. Ak vám dôjde šťava, stačí sa cez USB pripojiť k powerbanke a načerpať novú energiu bez nutnosti hľadania ďalšieho zdroja.

Fotoaparát zaobstaráte v balíčku s objektívom a statívom za cenu 799 EUR.

Zdroj: Elena B.