All inclusive starostlivosť pre hipsterov, biznismenov, gentlemanov aj seniorov. Must-have pre každého muža

Ostrihať vlasy, upraviť bradu, oholiť tvár aj telo a zbaviť sa nevzhľadných chĺpkov v nose a ušiach zvládne už teraz každý muž ako profesionál v pohodlí domova len s jediným pomocníkom – vďaka multifunkčnému strihaču 5 v 1 Orava EasyOne.

Každý deň môžu muži bez rozdielu veku s jeho pomocou vyzerať sexi a dokonale upravení, aby dokázali očariť nežnejšie polovičky. Orava EasyOne disponuje až 5 rôznymi nadstavcami pre údržbu fyzického vzhľadu, ľahko sa obsluhuje a na jedno nabitie pracuje až 60 minút nasucho aj namokro. Je vodoodolný, takže ho po použití stačí opláchnuť pod tečúcou vodou.

Správni chlapi ho ocenia doma aj na cestách, aby vyzerali šik na pracovnom rokovaní, na svahu aj na pláži. V príslušenstve Orava EasyOne nájdete univerzálny strihací nadstavec s voľbami dĺžky strihu od 1 do 10 mm, nadstavec na holenie tela, nadstavec na odstraňovanie chĺpkov v nose a ušiach, nadstavec na zastrihávanie vlasov, nadstavec na holenie tvár, špeciálny olej, čistiacu kefku a USB kábel pre jednoduché nabíjanie.

Orava EasyOne môže byť váš za 39,90 €.  www.orava.eu