Chceš zažiť skutočné dobrodružstvo? Vyraz s Hondou do Afriky!

Adventure Roads 2019

Honda Motor Europe s potešením oznamuje, že po nadšenej odozve na úvodný ročník 2017 prichádza s ďalšou akciou v rámci programu Adventure Roads, ktorý v priebehu marca 2019 jazdcom ponúkne jedinečný zážitok z cesty naprieč južnou Afrikou.

V rámci prvej akcie Adventure Roads sa 40 motocyklových nadšencov na strojoch CRF1000L Africa Twin vydalo po kľukatých cestách lemovaných strhujúcimi scenériami západného pobrežia Nórska na 8-dňovú 3500 km dlhú cestu z Osla na Nordkapp (najsevernejší bod Európy).

Nový projekt Honda Adventure Roads 2019 organizovaný pre zákazníkov sa bude konať v južnej Afrike. Akcia sa začne v Durbane na východnom pobreží Južnej Afriky, zavedie účastníkov na 3 200 km dlhú cestu naprieč celou krajinou – cez Lesotho – do prekrásneho Kapského mesta. 12-dňová cesta povedie rôznorodým terénom a impozantnými scenériami jednej z najatraktívnejších krajín pre dobrodružné výpravy.

Adventure Roads 2019

„Adventure Roads 2019‘ predstavuje kompletný balíček služieb pre 40 zákazníkov z celej Európy. Pre účastníkov bude zaistené všetko ubytovanie, sprievodcovia aj údržba ich strojov, takže oni sami môžu iba relaxovať, vychutnávať si jazdu a dopriať si nezabudnuteľné zážitky. Okrem toho získajú možnosť stretnúť sa s hviezdami rely tímu Honda HRC a získať od nich cenné tipy pre jazdu.“ – Lubomír Konečný, Public Relations, Honda Slovakia

Adventure Roads 2019

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o programe Adventure Roads a zaregistrovať svoj záujem, prosím, navštívte stránky: www.hondaadventureroads.com.

Adventure Roads 2019

Vzhľadom k veľkému záujmu, je potrebné sa rýchlo rozhodnúť, aby v Honde mohli zarezervovať miesto práve pre teba!

Zopár detailov o pripravovanom projekte:

■ Účastníci: 35 zákazníkov a 5 novinárov z celej Európy
■ Profil jazdca: Africa Twin, On-Off Honda zákazníci z Európy (jazdecké skúsenosti sú potrebné, nič pre začiatočníkov, znalosť angličtiny je nutná)
■ Miesto: Južná Afrika
■ Čas: 14 dní (1.-14. marec 2019)
■ Cesta: Južná Afrika, denne 150 až 500 km,  spolu cca 3 200 km, 40% cesta, 40% off road, 20% úzke priesmyky
■ Logistika motorky: V cene je zahrnutá preprava zákazníkovej alebo prenajatej motorky z EU logistického centra do Južnej Afriky. Na požiadanie zákazníka vie Honda zabezpečiť aj prenájom motocykla (Africa Twin 19YM/18YM)

Youtube:  https://www.youtube.com/watch?v=FTJwdhe4Y3c

Adventure Roads 2019