4 kroky k lepšej erekcii

4 kroky k lepšej erekcii

Hovorí sa, že aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo. Avšak s poruchami erekcie nezahráte ani predohru… A netýka sa to len tých skoršie narodených! Prinášame vám 4 rady, aby ste svoj výkon v posteli zlepšili.

  1. Vyhýbajte sa alkoholu a cigaretám

Zlozvyky sú jedným z najčastejších spúšťačov problematickej erekcie. Nadmerné pitie alkoholu či fajčenie spôsobia, že telo sa inak prekrvuje a k problémom s erekciou môže dôjsť veľmi ľahko. O ostatných drogách už ani písať nemusíme. Tie môžu spôsobiť až trvalé poškodenie funkcie penisu, odkiaľ už nie je cesty späť. Vyhýbajte sa aj zlej životospráve, čiže sedavým činnostiam, ďalej mastným, rýchlym jedlám, ktoré prispievajú k ďalšiemu nabaľovaniu problémov.

  1. Stres je veľký čarodejník

Ste v jednom kole, väčšinou medzi prácou a rodinou, všade treba plniť termíny a požiadavky a vy si nestihnete ani oddýchnuť? Rýchlo to napravte a naordinujte si relax. Horšia situácia nastáva vtedy, ak na vašu psychiku dlhodobo pôsobí stres až frustrácia. Napríklad z práce, z prázdnej peňaženky, partnerky či zo zlyhania v posteli… Pokúste sa stres odbúrať, choďte do prírody, uvoľnite sa a berte život s nadhľadom. Ak ani to nepomôže, mali by ste navštíviť odborníka.

  1. Priznajte si problém a navštívte lekára

Erektilná dysfunkcia, čiže porucha erekcie, je dôsledok iného problému v organizme. Je preto nutné v prvom rade diagnostikovať jej pôvodcu. Príčiny môžu spadať do kompetencie rôznych lekárov a to od psychológa cez neurológa až po kardiológa. V prvom rade teda zájdite za obvodným lekárom, ktorý vás pošle za potrebným špecialistom. Vyšetrenie je bezbolestné, avšak niekedy môže byť mierne nepríjemné, keďže určité metódy si vyžadujú zavedenie sondy cez močovú trubicu. Chvíľkové nepohodlie je však potrebné pre správnu diagnostiku. Čo ak lekár nezistí žiadny fyzický problém?

  1. Zaraďte k zdravej strave a pohybu aj výživový doplnok

Základom zdravej erekcie je správna fyzická a psychická kondícia muža. Okrem dodržiavania správnej životosprávy – zdravá strava a pravidelný pohyb – by ste mali do svojho jedálnička zaradiť užívanie kvalitného výživového doplnku. Prírodný produkt s nemeckou receptúrou Proerecta obsahuje kvalitné zložky, ktoré optimalizujú mužské sexuálne funkcie a chránia ich pred oslabením. Podporujú prekrvenie penisu, čím prispievajú k pevnej erekcii. Určite oceníte aj pozitívny vplyv na libido, výdrž a najmä rýchly nástup účinku – už do 60 minút.  Účinná zmes bylinných látok tiež znižuje riziko impotencie a podporuje tvorbu spermií. Oveľa viac o tom, ako podporiť zdravú erekciu nájdete na stránke www.lepsia-erekcia.sk alebo na www.erekce.cz.

4 kroky k lepšej erekcii
WIFI POSÍLÁNÍ
FOTO: CNC / Michal Protivansky