Dokonalé spojenie elegancie a športu: špeciálna edícia Seiko Premier Novak Djokovič

Od tej doby, čo sa Novak Djokovič pred štyrmi rokmi stal partnerom spoločnosti Seiko, bolo predstavených niekoľko modelov hodiniek, ktoré môžu Novaka sprevádzať pri akejkoľvek príležitosti. Súčasná novinka sa radí do kolekcie Premier a disponuje unikátnym strojčekom Kinetic Perpetual. Je k dispozícii v dvoch verziách, ktoré budú uvedené na trh v septembri 2017 v obchodoch Seiko po celom svete.

 

Hodinky sa nesú v nezameniteľnom dizajne radu Premier – nechýba im klasický aj moderný rozmer zároveň, čo je charakteristické pre túto kolekciu formálnych hodiniek. Pri tvorbe hodiniek pre Novaka bolo však na jeho návrh pridaných niekoľko prvkov športového dizajnu, vďaka čomu nesú jeho unikátny rukopis.

Kombinácia púzdra v tónoch ružového zlata s čiernym číselníkom dodáva ich klasickému dizajnu dynamickosť. Taktiež remienok v sebe zlučuje tradičný a športový vzhľad – vďaka jeho hybridnej konštrukcii z kaučuku a kože sú hodinky športovo elegantné a veľmi príjemné na nosenie. Číselník zdobí pruhovaný vzor, rovnako ako perfektne posekaný trávnatý kurt a červená špička na sekundovej ručičke dodáva hodinkám živý ale stále decentný dotyk. Korunka je ozdobená Novakovým emblémom „D“ a zadná strana púzdra nesie jeho podpis.

Strojček Kinetic Perpetual, o ktorý sa po nastavení už nemusíte starať, dokonale zapadá do Novakovho nabitého programu. Rovnako ako u ostatných kinetických strojčekov sú hodinky poháňané pohybom ruky, ale u Kinetic Perpetual sa táto energia uchováva jedinečným spôsobom. Pokiaľ sú hodinky v pokoji, vstúpia do režimu spánku a až po dobu štyroch rokov si pamätajú presný čas a dátum. Okamžite ako ich znovu vezmete do ruky, prebudia sa a automaticky sa nastavia na správny čas a dátum. Počítajú aj s prestupnými rokmi, a to až do roku 2100.