HEREČKA ANDREA RŮŽIČKOVÁ SI PRE SVOJU RODINU VYBRALA SUZUKI S-CROSS

Známa slovenská herečka a modelka Andrea Růžičková (rodená Kerestešová), ktorá je úspešná najmä v Čechách, po novom usadá za volant sivého Suzuki S-Cross. S manželom, hudobníkom Mikolášom Růžičkom zo skupiny Republic of Two, a malým synčekom Tobiášom vyráža z Prahy za rodinou až na rodné východné Slovensko, a tak hľadala priestorné, pohodlné a bezpečné rodinné auto. Našla ho práve v japonskom SUV.

Vzhľadom k občasným dlhým cestám po diaľnici siahla herečka po výkonnom a úspornom prepĺňanom benzínovom motore 1,4 BoosterJet v kombinácii s automatickou prevodovkou. Pretože si herečka na cestách rada užíva pohodlie, nechala sa zlákať najvyššou výbavou Elegance Lux. Touto voľbou si súčasne splnila sen, pretože vždy v aute túžila mať obrovskú panoramatickú strechu.

Sympatická Andrea Růžičková sa televíznym divákom zapísala do povedomia predovšetkým vďaka seriálom Vyprávěj a Ordinácia v ružovej záhrade 2. Ten dočasne opustila kvôli dôležitejšej materskej role, ale teraz už opäť natáča a teší sa, ako zužitkuje mrštnosť kompaktného S-Crossa v hustej pražskej premávke. Osobne si najviac užíva pohodu automatickej prevodovky, pretože ako sama priznáva, od získania vodičského preukazu nejazdila, takže v podstate začína od nuly. Automat je pre ňu teda veľkým pomocníkom. Naopak manžel sa rád zvezie svižne, takže s obľubou prepína volič jazdných režimov do športového módu a užíva si výkon 140 koní.

Hneď prvú cestu nového Suzuki poňala Andrea ako záťažový test. „Išli sme sa pochváliť k rodičom na východné Slovensko a asi si dokážete predstaviť, koľko toho s miminkom človek preváža. S-Cross obstál výborne, ani som nečakala, že sa ku všetkým tým taškám a krabiciam vojde aj kočiar. Takže za priestornosť od nás má Suzuki jedničku, rovnako ako za pohodlie a ticho v kabíne. Malý spal skoro celú cestu. Pretože sme išli časť cesty v noci, vyskúšali sme aj LED-kové svetlá – svietia skvelo,“ užíva si svojho nového S-Crossa Andrea.