Kam chodia skutoční chlapi na dovolenku?

foto: pixabay.com

Odpočinok a niekoľko voľných chvíľ v inom a možno viac exotickom prostredí, ktoré je bohaté na zážitky a iné dobrodružstvá. Je čas sa preniesť do reality a pripraviť sa na to, že letné obdobie bude čoskoro tu. Čas dovoleniek a sezóny je na termíny ale neúprosný, preto by ste nemali premeškať ani jednu príležitosť a vybrať si už teraz. My vám dáme niekoľko tipov, kam sa vyberajú správni chlapi.

Optimálna dávka adrenalínu s dobrým cestovným poistením

Tá je pre mužov asi najdôležitejšia a pri dovolenkách o ňu mať núdzu naozaj nebudete. Najviac adrenalínových športov si užijete pri mori. Preto by ste si mali vybrať letovisko, ktoré má veľké pláže, na ktorých sa dá dokonale odreagovať.

Nejde len o opaľovanie a plávanie vo vlnách mora. Vodné športy sú ponukou mnohých krajín, ktoré spĺňajú podmienky na ideálny relax v podobe zážitku. Nezabudnite ale na kvalitné cestovné poistenie. Mať v batožine okrem pekných plaviek aj takúto istotu sa vyplatilo už niekoľkým dovolenkárom.

Vyskúšajte „last minute“

Ak máte radi adrenalín, ten si môžete dopriať aj pri spôsobe hľadania a čakania na vhodný termín dovolenky. Ide o výhodné last minute dovolenky, ktoré sa dajte posielať ako ponuky do e-mailu.

foto: pixabay.com

Nezabudnite ale na to, že termín vysnívanej dovolenky môže byť niekedy zo dňa nadeň a na vás už je, či sa dokážete tak rýchlo zbaliť. Koniec koncov, muži k šťastiu a pohode veľa nepotrebujú a plavky s osuškou k moru si môžete v niektorých prípadoch zapožičať priamo v hoteli. Pas, kreditku a ostatné dokumenty asi máte pri sebe vždy.

Navštívte autoservis

foto: pixabay.com

 

Ten, ktorý vaše auto dokonale pripraví aj na dlhšiu cestu do zahraničia. Chorvátsko je

oblasťou, v ktorej máte možností na príjemné odreagovanie viac než dosť. A cesta autom vám veľa času ani nezaberie. To si ale naozaj nechajte pred tým ešte prekontrolovať v najlepšom autoservise vo Zvolene.

 

Vybaviť si ubytovanie v malých vilkách v blízkosti mora potom nie je žiadny problém a skutočne vám to odporúčame vyskúšať. Pre rodinu s deťmi je to najlepšia možnosť na dovolenku. Aspoň do času, kedy sa nerozhodnete pre niečo iné.