Koniec nudnému pitnému režimu! Nudu zaženú bublinky a originálne príchute SodaStream

Na rovinu. Klasická citronáda bez nápadu je niekedy pekná nuda. Vy sa ale odteraz nudiť nebudete – nudu zaženie SodaStream s novými príchuťami.

 

Ak vám pri slove „smäd“ prebehne hlavou iba obľúbený, poctivo vychladený zlatistý mok, zadržte! Základom pitného režimu je voda a nealko nápoje. Máte  chuť na ľadové osvieženie, ktoré opantá aj vaše zmysly? Nechajte sa zlákať originálnymi príchuťami SodaStream 7UP a pre potešenie bez výčitiek aj 7UP free. Je vám jedna príchuť málo? Vyskúšajte rovnako obľúbenú Mirindu, Mirindu Light alebo Pepsi a Pepsi Max. Ich prípravu zvládnete jedným prstom.

 

Perlivé citrusové pokušenie
Pri troche kreativity a s výberom správnych surovín si raz dva pripravíte 7Upnádu, ktorá vám zaručene zahasí smäd. Stačí, ak k dávke citrónovej a limetkovej šťavy primiešate poriadnu nálož poctivej, výdatne perlivej vody SodaStream s príchuťou 7UP. Stále málo? Pridajte čerstvú uhorku, lístky bazalky a letný drink je na svete.
Skúsili ste už nové príchute SodaStream x Pepsi?

 

Nekonečno možností
Nápoje s príchuťami SodaStream zahasia smäd za každých okolností a navyše s nimi zahviezdite na každej letnej grilovačke či záhradnej párty. Možností, ako príchute využiť, je hneď niekoľko. Pridávajte ich do limonád, miešaných nápojov, vyrobte si originálne kocky ľadu, nanuky. Neveríte? Ak ste doteraz SodaStream príchute nevyskúšali, je najvyšší čas sa s nimi zoznámiť.

TIP: Hoci príprava perlivej vody s príchuťou 7UP trvá len pár minút, urobte si „zásoby“, ktoré vás vždy zachránia. Do formy na výrobu ľadu nalejte obľúbenú ochutenú vodu, pridajte ovocie a nešetrite bylinkami. Voda, ktorá je základom pitného režimu vám bude chutiť oveľa viac!

Pre viac inšpirácie sledujte FB SodaStream Slovakia a sem nám môžete posielať aj svoje vlastné tipy s fotkami!

Zdroj: Silvia K.