Móda v lete – tri tipy pre pánov

Móda už dávno nie je záležitosťou len žien. Rovnako tak pánsky šatník môže byť plný trendy kúskov, ktoré dodajú jeho nositeľovi nezameniteľný šarm. Inšpirujte sa najnovšou kolekciou F&F a v každej situácii budete vyzerať štýlovo.

Do práce
Pokiaľ si vaše zamestnanie nevyžaduje striktný formálny „dress code“, je viacero možností, ako sa obliecť do práce. Jednou z nich je čoraz viac populárna business casual móda. Ako ju docieliť? Stačí, ak spojíte látkové nohavice a klasickú košeľu, prípadne polokošeľu. Všetko buď v tmavých, svetlých alebo neutrálnych farbách. K tomu dolaďte vhodné poltopánky a je to!
TIP: Ak počasie nie je príliš priaznivé, doplňte výsledný outfit sakom alebo ľahkým kašmírovým svetrom.

Na dovolenku
Dovolenka ponúka uvoľnený štýl. Stavte napríklad na exotické vzory a kvety, ktoré rozhodne patria do tohtoročného šatníka a dokonalo podčiarknu letnú atmosféru. Pohodlné tričká, šortky a vzdušná obuv sú základom vášho cestovného kufra.

Na festival
Ak aj vás zlákala festivalová nálada, v prvom rade myslite na pohodlie. Víkend v spoločnosti priateľov, pod holým nebom, pri obľúbenej hudbe si zaslúži ležérne outfity. Nepotrebujete kufor plný vecí, stačia vás šortky a k tomu variácie tričiek. A nezabudnite na klobúk či šiltovku, aby vám slnečné lúče neprekazili víkend skôr, ako by ste čakali.
Viac na www.F-F.com.