Moderní muži majú radi luxusnú pánsku pleťovú kozmetiku

Slovenskí muži už dobre poznajú jedinečnú vegánsku kozmetiku Bulldog, ktorá je zameraná na starostlivosť o pleť a fúzy.. Produkty značky Bulldog sú založené na výnimočných, čisto prírodných surovinách a najmodernejších poznatkoch skúsených expertov na mužskú pleť.

Nie sú testované na zvieratách, neobsahujú parabény, syntetické vonné látky, umelé farbivá ani zložky živočíšneho pôvodu. Sú teda perfektné pre vegetariánov aj vegánov. Kozmetika Bulldog poteší každého moderného muža. Produkty nájdete na notino.sk a v sieti dm drogerie markt.

Kozmetická súprava pre mužov Bulldog Original Skincare Kit For Men obsahuje hydratačný krém pre normálnu pleť, čistiaci gél na tvár pre normálnu pleť, čistiaci pleťový peeling na tvár a kozmetickú tašku.

Hydratačný krém pre normálnu pleť:
Tento hydratačný krém pre mužov obsahuje aloe vera, camelinový olej a zelený čaj. Bol špeciálne vyvinutý na hydratáciu mužskej pokožky. Nezanecháva na pokožke lepkavé alebo mastné zvyšky. Po použití vyzerá pokožka zdravšie a je hebká na dotyk.

Použitie: Je vhodný na každodenné použitie ráno aj večer. Aplikujte malé množstvo krému na vyčistenú pleť tváre i krku.

Čistiaci gél na tvár pre normálnu pleť:
Tento čistiaci gél nevysušuje a je určený pre normálnu mužskú pleť. Obsahuje aloe vera, camelinový  olej a zelený čaj. Bol špeciálne vyrobený na čistenie pánskej pokožky, aby vyzeralaviditeľne čistá a svieža. 

Použitie:Malé množstvo gélu napeňte na vlhkej pokožke a opláchnite. Používajte ráno a večer. Potom pokračujte a použite hydratačný krém.

Čistí
Náš čistiaci gél pre normálnu mužskú pleť vďaka krémovej pene zanechá vašu pleť čistú a hydratovanú. Skvelý spôsob, ako začať a ukončiť deň.

Osvieži
Zažite osvieženie s našou jedinečnou zmesou 8 éterických olejov, ktoré tvoria unikátnu vôňu nášho produktu. Vrchné citrusové tóny a drevené zemité tóny dodávajú nášmu čistiacemu gélu ľahkú, sviežu, pritom maskulínnu vôňu.

Nevysuší
Náš čistiaci gél na normálnu mužskú pleť obsahuje starostlivo vybrané prírodné ingrediencie a tie najlepšie poznatky z vedy. Vďaka tejto kombinácii je jemný a pleť nevysušuje.

Čistiaci pleťový peeling na tvár pre mužov
Tento peeling pre mužov obsahuje aloe vera, camelinový olej a zelený čaj. Bol špeciálne pripravený na odstránenie odumretých kožných buniek a zanecháva pleť jemnú a hĺbkovo vyčistenú.

Použitie
Navlhčite tvár teplou vodou. Jemne vmasírujte malé množstvo prípravku do pokožky a dobre opláchnite. Pokračujte so starostlivosťou s hydratačným krémom pre normálnu pleť.

Peeling
Stručne povedané, to znamená, že náš peeling na tvár pre normálnu pleť obsahuje drobné čiastočky ovseného jadra, mandľového prášku a semien z olivovníka, ktoré jemne vyhladia pokožku.

Hĺbkovo čistí
Jemná, pritom veľmi účinná receptúra ​​bola vyvinutá na riešenie problémov, s ktorými sa stretáva mužská pokožka napríklad práve v oblasti pod fúzmi. Prípravok zanecháva pokožku hĺbkovo vyčistenú.

Vyhladzuje
Použitie peelingu na tvár až trikrát týždenne zanechá vašu pokožku hladkú a dobre udržiavanú.

Kozmetickú súpravu pre mužov Bulldog Original Skincare Kit For Men môžete zakúpiť na www.notino.sk.

Zdroj: Elena B.