Monde D´Alexandra uvádza novú krásnu Valentínsku kolekciu šperkov

Šperky odjakživa patria k ženám. Nie nadarmo sa hovorí, že šperk je ako korenie – ak ho správne zvolíte, doladí vás do dokonalosti. Šperk je zároveň aj prejavom lásky a vďaky. Ak hľadáte krásny šperk, či už pre seba alebo pre svoju polovičku, nenechajte si ujsť novú Valentínsku kolekciu značky Monde D´Alexandra. Nadčasové a elegantné tvary, vyrobené z kvalitných materiálov, určite potešia a nadchnú nejednu dámu. Inšpiráciou k ich vytvoreniu bola totiž láska a radosť zo života.

Monde D´Alexandra je nová exkluzívna značka šperkov a bižutérie, určených na denné aj večerné nosenie, či výnimočné príležitosti. Základnou črtou šperkov je ich krásny dizajn, hravosť, kombinovateľnosť, originalita a v neposlednom rade kvalita použitých materiálov.

Značka pracuje s prírodnými materiálmi, ako sú riečne perly, kameň, kryštál, mušle a ďalšie. Veľký dôraz kladie na kvalitu výroby. Šperky  Monde D´Alexandra sú vyrábané v zahraničí, prostredníctvom malosériovej výroby, v kombinácii s ručnou výrobou. V stálej ponuke nájdete krásne kúsky fashion či vintage náhrdelníkov, náramkov, prsteňov, náušníc a brošní, ktoré sú každoročne rozšírené o exkluzívne limitované kolekcie. Značka Monde D´Alexandra niekoľkokrát ročne pripravuje vlastné kolekcie šperkov, ktoré sú inšpirované krásou a výnimočnosťou ženy, prírodou, ročnými obdobiami, ale aj aktuálnymi fashion trendmi.

Za zrodom značky stojí talentovaná Slovenka Alexandra Harmathova – Madrova. Navrhovaniu módy a šperkov sa venuje už od roku 2005.  V rámci práce pre známu fashion značku cíti potrebu venovať šperkom čo najväčšiu pozornosť.  Šperk je totiž dokonalá bodka za krásnym outfitom, ktorý vyjadruje osobnosť ženy. Práve preto sa značka Monde D´Alexandra zameriava na výrazne zaujímavé detaily, kovové prvky a jednoduché zapínanie, ktoré sú súčasťou väčšiny šperkov.

Nová kolekcia 2017 Monde D´Alexandra

Nová jarno-valentínska kolekcia Monde D´Alexandra sa nesie v znamení lásky a radosti zo života. Nadčasové a originálne šperky sú vyrobené z riečnych perál, striebra, kovov, zirkónov a eko-kože. Dominuje im biela, ružová a strieborná farba. Čisté, jednoduché a elegantné tvary nádherne doplnia každý outfit.

Náramky a náhrdelníky sa dajú skvele kombinovať v rôznych farebných variáciách a nosiť ich môžete samostatne, aj s ďalšími šperkami či retiazkami.

Šperky Monde D´Alexandra nájdete odteraz v predajniach Klenoty Aurum, online na www.klenotyaurum.skwwww.silvermoon.sk, ale aj u ďalších partnerov v rámci Slovenska a Rakúska. Viac informácií na: wwww.mdalexandra.sk.