Monika Hilmerová: ŠKODA ENYAQ iV bola skvelou voľbou pre našu aktívnu rodinu

Obľúbená herečka Monika Hilmerová spojila v uplynulých mesiacoch svoje meno so značkou ŠKODA v pozícii ambasádorky elektromobility.  Spolu s rodinou si užívali život s plne elektrickom SUV ENYAQ iV a prostredníctvom svojich zážitkov sa fanúšikovia dozvedali novinky z ich každodenných skúseností s elektromobilom. Značke ŠKODA sa aj vďaka tejto spolupráci darí úspešné búrať mýty v oblasti elektromobility a taktiež zrozumiteľným spôsobom predstavovať výhody zelenej dopravy. Súčasťou ŠKODA eMobility kampane je aj séria roadcastov či praktický seriál o elektromobilite.  

 

Populárna slovenská herečka Monika Hilmerová, ako ambasádorka elektromobility pre značku ŠKODA na Slovensku, predstavila počas niekoľkých mesiacov svoj život s elektromobilom počas bežného pracovného týždňa, ale aj v čase oddychu či pri spoznávaní nových dobrodružstiev. Postupne priblížila nielen svoj postoj k zelenej mobilite, ale aj pohodlnosť a  praktickosť elektromobilu ako spoločníka pre každodenné zážitky. Spolupráca Moniky Hilmerovej a značky ŠKODA bola súčasťou kampane s názvom Nabite sa životom iV (foneticky Aj Vy), ktorá využíva slovnú  hračku a motivuje ľudí žiť aj vďaka technológiám naplno.

„Priaznivci poznajú Moniku ako príjemnú, rodinne založenú herečku, ktorá dokáže sprostredkovať svoje emócie a zážitky. Práve jej životný štýl, prístup  k rodine a životnému prostrediu sa zhodujú s hodnotami značky ŠKODA a motívmi kampane. Preto sme radi, že sme mohli spojiť sily a na Slovensku predstaviť kampaň v televíziách, printoch, OOH, ako aj a v online priestore. Vieme, že elektromobilita je pre mnohých ešte stále plná nezodpovedaných otázok. ŠKODA však priniesla prostredníctvom tejto spolupráce jasné odpovede na mnohé z nich a ukázala, že elektromobil môže byť skvelým spoločníkom pre každý deň. Okrem technologických noviniek, bezemisnej a tichej jazdy pritom prináša napríklad ENYAQ iV svojim majiteľom až 70 % úsporu nákladov na jazdu,“ uvádza Roman Rajtár, vedúci marketingu ŠKODA AUTO Slovensko.

 

ENYAQ iV v každodennom záprahu
Monika Hilmerová s rodinou využívala ENYAQ iV v každodennej prevádzke. Jazdila s ním do práce, vozila deti do školy a všetci spoločne podnikali krátke, ako aj niekoľkodňové výlety. „Na začiatku sme neustále kontrolovali kapacitu baterky, rozmýšľali sme, kde ju budeme nabíjať. Postupne sme sa však zladili a zistili sme, že úplne v pohode zvládneme každodenný režim a že nám väčšinou stačí nabíjať v noci doma,“ zhodnotila obľúbená herečka začiatky s elektromobilom. „Navyše, ENYAQ iV sa mi zapáčil hneď na prvý pohľad, je maximálne pohodlný, bezpečný a priestranný, takže som  nemusela rozmýšľať, či do neho zmestíme všetko, čo treba pobaliť na naše aktívne dovolenky,“ dodala. Podľa jej slov, stačí začať vnímať elektro vozidlo ako mobilný telefón: „Tak, ako sme sa naučili vnímať, kedy a ako budeme nabíjať mobil, rovnako rýchlo a bezproblémovo sa dá zohrať aj s elektrickým autom.“

Zdroj: ŠKODA AUTO