NAJDRAHŠIA BUNDA NA SVETE: STOJÍ AŽ 4 MILIÓNY!

Skutočne už neviete, do čoho by ste investovali svoje ťažko zarobené peniaze? Bezpochyby vás očarí táto netradičná džínsová bunda, ozdobená 2,1 kg čistého zlata a 129-imi karátmi v diamantoch. To z nej robí jedinečný kus patriaci medzi to najcennejšie, čo môžete do svojho šatníku kúpiť.

A nebavíme sa o nejakom módnom výstrelku, ale o bunde, za ktorú ešte vaše deti budú môcť kúpiť celú spoločnosť. Cena tejto bundy je totiž astronomických 4,6 milióna dolárov, čo je u nás asi 4 milióny eur.

Pre gentlemana býva džínsová bunda obvykle len drsným spestrením jeho inak uhladeného štýlu. Britskí návrhári Karl Mathers a Stuart Hughes ale dokázali, že táto ležérna džínsová bunda zaujme aj zarytých elegánov, prípadne investorov do umenia.
Hughes je známy svojimi luxusnými technickými doplnkami, ktoré tvoria pod jeho značkou; zatiaľ čo Mathers vloží svoju rock n ‘rollovú príchuť, ktorá pochádza z jeho klasickej autorskej tvorby. Spoločne obaja dizajnéri vytvorili toto najdrahšie “sako” s 24-karátovým zlatom a obrovskými bezfarebnými diamantmi.

Táto neobvyklá zákazka bola objednaná anonymným klientom, ktorý nechce byť zverejnený z radu hudobníkov a model trvalo realizovať tri mesiace. Ak ho však uvidíte na predávaní cien Grammy, bude jasné, kto toľko zainvestoval do neobvyklého kostýmu na vystúpenie.