Nové Apple Watch môžete mať aj vo verzii Hermès

Nové chytré hodinky od kultovej americkej značky boli predstavené len pred pár dňami, no už teraz prichádzajú ich špeciálne luxusné verzie.

Prepracovaný model s názvom „Apple Watch Series 2“ by mal zabodovať najmä vďaka novému rýchlejšiemu procesoru Dual Core, ako aj svetlejšiemu displeju, ktorý by mal byť lepšie čitateľný na slnečnom svetle. Chytré hodinky dostali aj senzor GPS, vďaka čomu budú vedieť merať vzdialenosti a rýchlosť aj bez pomoci smartfónu iPhone.apple-watch-2-hermes-inline-02

Predovšetkým by však novinka mala byť lepšie odolná voči vode. Apple uvádza, že hodinky Apple Watch Series 2  by mali byť vodotesné do 50 metrov. To by malo znamenať, že športové aktivity ako plávanie v bazéne, alebo v mori by nemali byť pre ne už žiaden problémom.

Teraz Apple uvádza na trh aj dve luxusné verzie nových hodiniek – Apple Watch Hermès v nerezovom prevedení vo veľkosti 38 a 42 milimetrov. Ich remienok je z najjemnejšej kože od francúzskej nóbl značky, v ponuke bude až päť farebných variánt – od modrej, cez hnedú až po červenú. Aby toho luxusu ešte nebolo málo, v ponuke budú aj tri stylingové varianty šírok kožených remienkov: jednoduchý klasický ‚Single Tour‚, dva krát obtočený ‚Double Tour‚, ako aj dvojitý remienok s dvojicou praciek.

Ceny nových „Apple Watch Series 2″ začínajú na sume 369 eur, luxusné prevedenie dostanete s jednoduchým remienkom Hermès za 1 349 eur a z dvojitým za 1 749 eur.image001