Obľúbený Martiner už aj v plechovke a s nový elegantným dizajnom

Tradičné, elegantné, výnimočné svojou horkosťou. Aj tak by sa dalo charakterizovať obľúbené pivo Martiner 12%, ktoré je od februára po prvý raz dostupné aj v praktickej plechovke – inšpirovanej prvkami typickými pre túto značku. Matná plechovka v sebe ukrýva kvalitné a chutné pivo vyššej horkosti vyvážené plnou sladovou chuťou.

Za značkou Martiner sa ukrýva bohatá tradícia, vďaka ktorej sa pivo teší obľube najmä vo svojom rodnom regióne, v Turci. Svedčí o tom aj vysoký dopyt po tomto svetlom ležiaku v prevádzkach. Spoločnosť Heineken Slovensko, do portfólia ktorej značka Martiner patrí, sa preto rozhodla ešte viac priblížiť toto obľúbené pivo spotrebiteľom. Pôvodné sudové a fľaškové balenie doplnila praktickou 500 ml plechovkou.

Plechovka upúta už na prvý pohľad. Jej čisté a elegantné línie ešte viac zvýrazňujú výnimočnosť tohto piva. Dizajn zároveň odkazuje na rodisko značky, mesto Martin a jej tradičné symboly. Do podoby plechovky sa tak dostala postava sv. Martina z mestského erbu a panoráma Martinských holí.

„Martiner 12% je pivo vyrobené podľa pôvodnej receptúry, ide o jedno z najobľúbenejších pív. Našou snahou bolo dostať ho z HORECA prevádzok, kde je najviac zastúpené, bližšie k zákazníkom. Preto sme sa rozhodli k fľaši pridať aj praktické plechovkové balenie, ktoré si môžu naši zákazníci dopriať aj doma. Napriek tomu, že distribúciu momentálne zameriavame hlavne na domovský región a jeho okolie, našou ambíciou je rozšíriť distribúciu piva Martiner na celé územie Slovenska,“ uviedol brand manažér značky Martiner, Peter Tureček.

Pivo Martiner 12% sa vyznačuje zlatistou farbou s krémovou penou, pričom zaujme vyššou horkosťou. Tá je harmonicky vyvážená plnou sladovou chuťou, ktorá doznieva ešte dlho po dopití. Rovnako typická je pre Martiner 12% príjemná chmeľová vôňa. Pollitrová plechovka Martiner 12% je dostupná od februára na pultoch vybraných obchodov za odporúčanú maloobchodnú cenu 0,89 Eur.

Zdroj: Marta T.