Päť zaujímavostí o Ryanovi Goslingovi

Ryan Gosling je jedným z najtalentovanejších kanadských hercov súčasnosti. V júli tohto roku sa preháňal pražskými ulicami, a tak nám, filmovým fanúšikom, bol bližšie než kedykoľvek predtým. Na jeho nový film si však budeme musieť ešte počkať, ale na skrátenie dlhej chvíle prinášame televízny tip.

 

sobotu 28. augusta o 20:00 odvysiela televízna stanica AMC americký film Drive s Ryanom v hlavnej úlohe. Film bol natočený podľa rovnomennej knihy Jamesa Sallisa a ČSFD na neho láka rovnými 80 %! Pre tých, ktorí ale čakanie potrebujú skrátiť ešte viac, sme si pripravili päť kuriozít, ktoré ste o Goslingovi možno netušili.

  • Poznáte Mickey Mouse Club? Zábavná televízna show, ktorá dala svetu Britney Spears, Justina Timberlakea alebo Christinu Aquileru. Tu svoje prvé herecké skúsenosti naberal aj Ryan! V čase účinkovania v Mickey Mouse Club býval u Justina Timberlakea. Justinova matka bola v tom čase dokonca Ryanovou zákonnou opatrovateľkou, pretože Ryanova matka sa musela vrátiť do Kanady.

 

  • Zatiaľ čo sa po natočení Zápisníku jednej lásky stali Ryan a Rachel McAdams jedným z najobľúbenejších párov Hollywoodu, pri samotnom natáčaní sa nemohli vystáť. „Nehádzali sme po sebe vázy Ming, takže to nebola nenávisť, ale náš vzťah nebol taký, aký ste videli na plátne,“ povedala Rachel v roku 2013 denníku The Times. Dvojica spolu ale nakoniec randila tri roky a Ryan sa nechal počuť, že ich vzťah bol oveľa romantickejší než ten na plátne. To je už čo povedať.

 

  • Ryanova súčasná partnerka, hollywoodska star Eva Mendes sa pre magazín Women’s Health vyjadrila, že o materstve nikdy ani neuvažovala. Potom ale stretla Ryana a zrazu jej dávalo zmysel mať nie deti, ale Ryanove deti. Dnes spolu majú dve dcérky. Tomu sa teda hovorí láska!

 

  • Ryan a Justin Bieber sú v skutočnosti príbuzní, podľa Ancestry.com, ktorý v roku 2012 uviedol, že sú bratranci z jedenásteho kolena a ich spojenie siaha až k francúzskym predkom, ktorí sa pred rokmi presťahovali do Quebecu.

 

  • Panujú zvesti, že dvakrát odmietol titul magazínu People „Najviac sexy žijúci muž planéty“. Malo sa tak stať v roku 2011, kedy bol nakoniec nahradený iným krásavcom – Bradleym Cooperom. Situácia sa opakovala v roku 2014, kedy si ocenenie odniesol Chris Hemsworth. Nemenovaný zdroj prezradil, že Ryan sa zameriava predovšetkým na umenie, a preto mu toto ocenenie toľko nehovorí.

 

Tak nezabudnite, v sobotu 28. augusta na televíznej stanici AMC o 20:00 štartuje americký akčný film Drive s Ryanom Goslingom v hlavnej úlohe.

Zdroj: Nikol M.